Samsung'un LTE Destekli Gear S3 Classic Verizon Üzerinden Satışa Çıktı

Samsung'un merakla beklenen akıllı saat modeli Gear S3 Classic LTE modeli sürpriz bir şekilde Verizon üzerinden satışa sunuldu. Sürpriz diyoruz çünkü LTE özellikli Gear S3 Classic modelinin Haziran sonundan önce akıllı saat pazarına girmeyeceği daha önceden sızdırılmıştı.

Samsung'un LTE Destekli Gear S3 Classic Verizon Üzerinden Satışa Çıktı

Samsung'un Gear S3 Classic model akıllı saatlerinin satışına en erken Haziran sonu gibi başlanacağı daha önce gelen bilgiler arasında yer alıyordu. Bunun yanında Verizon sürpriz bir hamle yaparak LTE özellikli Gear S3 Classic ürünlerini satış için listelemeye başladı.

Meraklıların uzun bir süredir beklediği Gear S3 Classic ürününe iki yıllık bir sözleşme yaparak 349 dolar ücretle sahip olabileceksiniz. Bunun yanında uzun süreli bir sözleşme yapmadan bu ürüne sahip olabilmek için direkt olarak 399 dolar ücreti peşin ödeyerek Gear S3 Classic LTE ürününü alabilirsiniz.

LTE özellikli Gear S3 Classic ürünü ile telefonunuzun numarası kullanılarak arama ve metin mesajları yapabilmek çok kolay olacak. Verizon üzerinden satışı yapılan Gear S3 Classic akıllı telefonunuz tam senkronize olarak çalışabilecek.

Samsung Gear S3 Classic LTE özellikli akıllı saat Tizen OS işletim sisteminin en son sürümü ile çalışmakta. 360x360 pixel çözünürlüğe sahip olan 1.3inç sportif ekrana sahip olan ürün 1GHz çift çekirdekli Exynos 7270 işlemci, 768MB RAM ve 4GB dahili depolama alanı bulunduracak. 2.5 günlük bekleme süresi veya 26 saate kadar aktif kullanım olanağı veren Gear S3 Classic LTE 380mAh pil ile çalışacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.