Samsung'un Galaxy Folder 3 Modeli TENAA Onayı Alırken Görüldü

Güney Kore'li teknoloji firması Samsung'un yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı ve son aşamaya geldiği TENAA onayı alınırken ortaya çıktı. Samsung tarafından onay alınan modelin ise Galaxy Folder 3 olduğu ortaya çıktı.

Samsung'un Galaxy Folder 3 Modeli TENAA Onayı Alırken Görüldü

Samsung'un yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Firmaya yakın kaynaklarca ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy Folder ailesine yeni bir üye daha katılacak.

Önceki gün Samsung'un TENAA onayı alan SM-G9298 model numarası ile yeni bir kapaklı telefon ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre onayı alınan akıllı telefon modelinin Galaxy Folder serisine ait olan Folder 3 olduğu ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Folder 3 modelinde iç ve dış kısmında 5inç ekran boyutunda ve Full HD çözünürlüğünde iki adet ekrana sahip olacağı düşünülüyor. Galaxy Folder 3 modelinin özellikleri tam olarak kesinleşmese de orta segment bir işlemci ile birlikte 3GB RAM ve 32GB dahili depolama alanı ile geleceği ortaya çıktı.

Samsung'un Galaxy Folder 3 modelinin Android O işletim sistemi ile kullanıma sunulacağı belirtirken orta seviye üstü bir kamera özelliklerini barındıracağı öne sürüldü.

Galaxy Folder 3 modeli ile ilgili üzücü haber ise bir önceki seri olan Folder 2 modelinin Güney Kore ve Çin dışında satışa sunulmaması olarak değerlendiriliyor. Galaxy Folder 3 modelinin de aynı ülkeler dışında satılacağı pek düşünülmüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.