Samsung'tan Yeni Bir Gear 360 Kamera Duyurusu

Samsung şirketi, yeni nesil olan Gear 360 kamera modeli ile ilgili kolları sıvamış bir halde. Samsung Gear 360 ismine sahip olan çevresel kayıt yapabilme kapasitesine sahip bulunan sanal gerçeklik kamerası piyasaya daha bir kaç ay öncesinde çıktı.

Samsung'tan Yeni Bir Gear 360 Kamera Duyurusu

Samsung şirketi, yeni nesil olan Gear 360 kamera modeli ile ilgili kolları sıvamış bir halde. Samsung Gear 360 ismine sahip olan çevresel kayıt yapabilme kapasitesine sahip bulunan sanal gerçeklik kamerası piyasaya daha bir kaç ay öncesinde çıktı. Diğer taraftan görünen o ki firma daha da gelişmiş yeni bir tane  model olarak belirtilen Gear 360 Round ile ilgili hazır bir durumda.

Gear 360 Round ismini vermiş olduğu model için ticari  bir marka başvurusunda bulunmuş olduğu fark edilen Samsung şirketi, donanım özellikleri ile ilgili konuyu da gizli tutabilmeyi başarmış. Ürüne ait olan model numarası  ise RM-R260 şeklinde geçerken, şu andaki modelin de RM-R210 şeklinde olduğunu not olarak düşmekte yarar var..

Yeni  gelecek olan Gear 360 modeline Round yani Yuvarlak şeklindeki ifadesinin kullanılması nedeni olarak ise, ürünün  çok daha kompakt bir yapıya ve şu andaki şekline göre biraz daha küresel bir şekilde sunulacak olması düşünülmekte. Tabii ki de şimdilik bütün bunlar tahminlerin daha ilerisine geçemiyor.

Gear 360 Round isimli kameranın 1 ila 6 Eylül tarihlerinin arasında yapılacak IFA 2017 etkinliği kapsamında tanıtılması beklenmekte. Yine de firmanın ticari marka başvurusu amacıyla erken davranmış bir durumda olması ve de Gear 360 Round modeli için 2018 senesini bekleme ihtimali de düşünülmekte. Ekleyecek olur isek, Samsung şirketinin yeni  duyurduğu Gear S akıllı saat ve de Gear Fit 2 Pro  isimli ürünlerini de burada gösterecek olması kuvvetle muhtemel bir şekilde gözüküyor.

samsung gear 360 gear 360 round
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.