Samsung'dan Hızlı Şarj Destekli Powerbank Satışa Sunuldu

Akıllı telefonların günden güne özelliklerin geliştirilmesi ile birlikte bu özelliklerin kullanımı sonucu ortaya çıkan batarya sorunlarına çözüm üretebilmek amacıyla geliştirilen harici bataryalara bir yenisi de Güney Kore'nin en büyük teknoloji firmalarından Samsung'dan geldi.

Samsung'dan Hızlı Şarj Destekli Powerbank Satışa Sunuldu

Dev firmaların ürettiği akıllı telefonlar hemen herkesin olmazsa olmazı konumundaki ürünler. Teknolojinin hızlı gelişimi ile aynı oranda kendisini yenileyen akıllı telefonlarda özellikler arttırıldıkça cihaza entegre edilen bataryanın gelişimi aynı oranda ilerleyemiyor. Bu nedenledir ki harici batarya veya powerbankların üretimi ve satışı da aynı oranda artış gösteriyor.

Akıllı telefon pazarına son giren modellerde görülen en büyük dezavantaj ise normal üzeri kullanımda şarj sürelerinin bir günden bile kısa olması. Bu açığı kapatmak için üretilen powerbanklar her ne kadar şarj süresine yardımcı olsa da birçok kullanıcı tarafından ilgi görmemekte.

Piyasada bulunan birçok powerbank modeline önceki gün bir yenisi daha eklendi. Powerbank modellerinde en çok aranan özellikler ise kapasite, boy ve hızlı şarj desteği..

Güney Kore'li teknoloji firması Samsung, powerbanklarda aranılan tüm özellikleri bir arada toplayan bir ürün üretimini gerçekleştirdi. EB-PG950 model numarası ile mobil pazarda satışa sunulan powerbank 5100mAh kapasite barındırıyor. Şuan için piyasada bulunan bütün Samsung akıllı telefonları ile birebir uyumlu olarak üretilen powerbank, şık bir tasarımla kendisini gösterdi.

60 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulan Samsung'un yeni powerbank'ı oldukça ilgi çekecek gibi duruyor.

samsung batarya hızlı şarj powerbank 5100 mAh powerbank
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.