Samsung'a Ait Olan GEAR POP Sertifikasını Aldı

Geçmiş olduğumuz mayıs ayı içerisinde Samsung şirketinin 2 tane yeni giyilebilir cihazı üstünde çalışmakta olduğu bilgisi paylaşılmış idi.

Samsung'a Ait Olan GEAR POP Sertifikasını Aldı

Geçmiş olduğumuz mayıs ayı içerisinde Samsung şirketinin 2  tane yeni giyilebilir cihazı üstünde çalışmakta olduğu bilgisi paylaşılmış idi. Tizenin ekosistemini çalıştıracak olduğu açıklanan bu yeni ikili, Gear POP ve de Gear Fit Pro olarak duyurulmuştu. Pazara sürmek için hazırlandığı modeller ile ilgili çok ilginç ve değişik tipte açıklamalar gerçekleştirip teknoloji severlerin kafalarını karıştırmayı başarmış olan firmanın merak ile beklenmekte olan Gear POP isimli modeli nihayet somut bir takım veriler ışığında açığa çıktı.

SM-R600 şeklindeki model numarası ile ve de Bluetooth 4.2 özelliğiyle Bluetooth SIG sertifikasını almış oldu. Akıllı  olan bilekliğin, bir akıllı saatten fazla fitness takip cihazı şeklinde çalışacak olduğu düşünülmekte. Daha da açık olarak anlatmak gerekirse bileklik içerisinde; vücut sıcaklığını ölçer, kalp hızını ölçer, oksijen seviyesini ölçer ve uyku takipçisi gibi gelişmiş bazı sensörlere yer verilecek olduğu düşünülüyor. Tasarım ile ilgili olarak halen bir bilgiye sahip değiliz.

Samsung şirketinin tek çalışmış olduğu cihaz Gear POP'ta değil. Bahsetmiş olduğumuz gibi Gear Fit Pro ve de  birkaç  tane yeni model daha üreticinin listesi içerisinde yer almakta. Diğer taraftan hiçbir tanesi hakkında detaylı bir bilgiye sahip değiliz, daha da fazlası çıkış tarihleri ve de tasarımları ile ilgili  ufak bir bilgimiz yok ancak bizi takipte kalarak bizimle beraber sizlerde bilgilere ulaşabilirsiniz..

samsung gear gear pop
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.