Samsung'a Ait Olan Gear Fit 2 Pro Modeli Tanıtıldı

Galaxy Note 8 modelinin yıldız haline geldiği Galaxy Unpacked etkinliği kapsamında tanıtımı yapılan Gear Fit 2 Pro modeli, spor sevmekte olanların dikkatini çekmeyi de başardı. Cihazın bütün detayları da IFA 2017 kapsamında açıklandı.

Samsung'a Ait Olan Gear Fit 2 Pro Modeli Tanıtıldı

Galaxy Note 8 modelinin yıldız haline geldiği Galaxy Unpacked etkinliği kapsamında tanıtımı yapılan Gear Fit 2 Pro modeli, spor sevmekte olanların dikkatini çekmeyi  de başardı. Cihazın bütün detayları da IFA 2017 kapsamında açıklandı.

Samsung'a ait olan Gear Fit 2 Pro modeli ile beraber ilk göze çarpmış olan yenilik, 50 metrelik bir derinliğe kadar suya dayanıklı durumda bulunan cihazın özellikle de yüzmeyi sevenlerin fazlasıyla hoşuna gidecek olmasıdır. Yani bundan sonra suya girmeden  hemen önce spor bandınızı bir kenara çıkartarak koymanıza hiç bir şekilde gerek kalmamakta.

Yeni gelen Speedo uygulamasının sayesinde yüzme etkinliğiniz ile alakalı verileri de takip etmenize yardımcı bir durumda olan Gear Fit 2 Pro modeli, yeni ve de  geliştirilmiş kayış ve tokası sayesinde çok daha dayanıklı duruma gelirken bu ürünün, yüzme esnasında kolunuzdan çıkıp gitme gibi ihtimali de ortadan kalkmış.

Yüzme özelliklerinin dışında ise  Gear Fit Pro 2  modeli geçtiğimiz senenin modeliyle hemen hemen aynı bir durumda diyebiliriz. Galaxy App Store üstünden yine aynı uygulamaları ve de  saat arayüzlerini giyilebilir cihazınız içerisine yüklemeniz olanaklı.

1.5 inçlik bir büyüklüğe sahip kavisli AMOLED ekran ve  de koşuların takibi amacıyla dahili GPS sunulmuş olan ürünün, 3 ila 4 günlük  bir batarya ömrüne sahip durumda olduğu belirtilmekte.

Kalp ritminin takibi, adımları sayma ve de koşu takibi gibi bazı yeteneklerin yanında Siyah ve de kırmızı renk seçeneklerine sahip durumda bulunan Samsung Gear Fit Pro 2 modeli, 31 Ağustos tarihinde 199 dolar tutarındaki fiyat etiketi ile  beraber ön siparişe sunulmuş olacak.

samsung gear fit 2 pro ıfa 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.