Samsung'a Ait Olan Galaxy Note 8'in Kameralarının Değişeceği Duyuruldu

Samsung şirketi, bundan çok kısa bir zaman öncesinde 4 tane yeni ISOCELL kamera sensörlerini tanıtmış idi.

Samsung'a Ait Olan Galaxy Note 8'in Kameralarının Değişeceği Duyuruldu

Samsung şirketi, bundan çok kısa bir zaman öncesinde 4 tane yeni ISOCELL kamera sensörlerini tanıtmış idi. Bu tanıttığı kameralar  ise sırasıyla ISOCELL Bright ile birlikte ISOCELL Dual, ISOCELL Fast ve de ISOCELL Slim ismiyle tanıtılmışlardı. Bu özel bilgileri basınla paylaşmış olan Samsung şirketi, bir takım yeni özelliklerin Galaxy Note 8 modeli içerisinde çift kamera kurulumu ile yer alacak olduğu bilgisini de yeni bir basın bültenine eklemeyi uygun görmüş.

Şangay'da gerçekleştirilen MWC 2017 içerisinde yeni sensörlere yönelik olarak şimdi yeni bir tane haber daha yayımlandı. CHIP dergisine ait web sayfalarında bulunan bu özel bilgiye göre, Samsung  şirketi telefonlarına yeni bazı özellikler katabilecek kameralar üstünde çalışmaya başlamış.

Samsung şirketi, özellikle  de kameralarının zum ile düşük ışık performanslarına yönelik  çeşitli geliştirmeler gerçekleştirerek objelerin derinliklerini de kolay bir şekilde ölçebilecek. Üretici firma, bu teknoloji için ise ''ISOCELL Dual'' sensörü ismini vermiş. Bu  açıklanan teknolojinin Galaxy Note 8  modelindeki cihazlarda yer alacak olduğu ise kuvvetle muhtemel görünmekte. Haber içeriğine göre, Galaxy Note 8 modelindeki telefonlarda 13 MP+12 MP'lik boyutlarda çift sensörün yer alacak olması da bekleniyor. Bunun yanında, 3x zum özellikleri de kameralara kazandırılmış olacak.

Bu paylaşılan haberler doğru ise, Samsung şirketi Note 8  modelindeki telefonlarda, Bokeh efekti ve  de alan derinliği özelliği kullanılıp fazlası ile güzel fotoğraflar çekebilmek olanaklı olabilecek.

samsung galaxy note 8 ısocell
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.