Samsung'a Ait Gear Fit 2 Pro Modelini Tanıttılar

Samsung şirketi, Gear Fit 2 Pro ismindeki giyilebilir spor takip bandının tanıtım işlemini Galaxy Unpacked isimli etkinliği ile beraber yaptı.

Samsung'a Ait Gear Fit 2 Pro Modelini Tanıttılar

Samsung şirketi, Gear Fit 2 Pro ismindeki giyilebilir spor takip bandının tanıtım işlemini Galaxy Unpacked isimli etkinliği ile beraber yaptı. Geçmiş olduğumuz sene piyasaya sürülmüş olan Gear Fit 2 isimli modelinin yükseltilmiş  bir versiyonundan olan Gear Fit 2 Pro modeli fazlası ile yetenekli.

Samsung şirketinin Gear Fit 2 Pro modeli, artık 50 metrelik bir derinliğe kadar suya dayanıklı bir durumda olmasıyla öncelikli bir şekilde yüzmeyi sevenlerin fazlasıyla hoşuna gidebilecek bir yenilik yapmış halde. Yani artık bundan sonra suya girmeden öncesinde spor bandınızı bir yana çıkartıp koymanıza hiç bir şekilde gerek kalmamakta. Öte yandan, yenilenen Speedo uygulamasının sayesinde yüzme etkinliğiniz ile alakalı olan verileri de takip edebilmenize yardımcı olunmakta. Yeni ve de geliştirilmiş  bir kayış ve tokası ile çok daha dayanıklı bir duruma gelmiş olan ürünün, yüzme esnasında kolunuzdan çıkıp gitme konusundajş ihtimali de  tamamen ortadan kaldırılmış bir durumda.

Yüzme ile ilgili özelliklerinin dışında Gear Fit Pro 2  modeli geçmiş olduğumuz senenin modeliyle hemen hemen aynı bir durumda diyebiliriz. Galaxy App Store üstünden yine aynı uygulamaları ve  de saat arayüzlerini giyilebilir ürününüze yüklemeniz olanaklı. Yine kavisi bulunan AMOLED ekran, koşuların takibi amacıyla dahili  bir GPS sunulmuş olan ürünün, 3 ila 4 günlük bir  batarya ömrüne sahip bulunduğu da belirtiliyor. Kalp ritminin takibi ile birlikte adım sayma ve  de koşu takibi ise yine ürünün yetenekleri arasından.

Siyah ve  de kırmızı renk seçeneklerine sahip bulunan Samsung Gear Fit Pro 2 modeliyle ilgili fiyat bilgisi ve 
 de çıkış tarihi halen verilmedi fakat tahminler ise bu ürünün 199 dolar tutarındaki bir fiyat etiketine sahip olarak geleceği yönünde.

samsung gear fit 2 pro gear fit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.