Samsung Yeni Esnek Ekranları İçin Video Paylaştı

Samsung'un merakla beklenen yeni ekran teknolojisi gerilebilir ekran teknolojisi için yeni bir video paylaşıldı. Samsung esnek ekran olarak değerlendirilen ekranlar nasıl bir sisteme sahip?

Samsung Yeni Esnek Ekranları İçin Video Paylaştı

Samsung’un en başarılı akıllı telefon modellerini sunan markalardan biri olduğu herkes tarafından kabul görülmüş bir düşünce olarak öne çıkıyor. Özellikle amiral gemisi serisi akıllı telefonlarıyla öne çıkan ve bir hayli başarı elde eden Samsung’un bir yanda akıllı telefonlar için tedarikçi olarak çalıştığını söylemek gerekiyor.

Özellikle ekran üretimi konusunda ilk başvurulan markalardan biri olan Samsung, bu noktada AMOLED ve OLED ekranlarıyla öne çıkmayı başarmış olan bir marka. Bir yandan OLED ekran satışına devam eden markanın bu konuda bir yandan da yeni ekranlarını geliştirmeye başladığı da geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Bu kez markanın esnek ekranlarının piyasa çıkış yapması bekleniyor. En son geçen hafta tanıtılan ekranların son olarak ise yeni videoları paylaşıldı.

Samsung Esnek Ekran Videosu

Doğrudan Samsung tarafından paylaşılan yeni esnek ekran videosunda markanın esnek ekran teknolojisinde nasıl bir ayrıcalık sunduğu da görülüyor. Olukça kısa bir video olsa da söz konusu videoda Samsung’un ekranlarının 12 mm seviyesine kadar esnediği ve daha sonra görüntü de hiçbir bozulma olmadan eski haline dönmesi dikkat çekiyor.

Oldukça başarılı bir ekran teknolojisi olarak değerlendirilen Samsung’un yeni esnek ekran teknolojisinin ne zaman piyasada kullanılmaya başlayacağı ise şu an için bilinmiyor. Fakat bu sürenin çok uzun olmayacağı düşüncesi de var.   

samsung esnek ekran esnek ekran
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.