Samsung Yeni Ekranlarıyla Büyüleyecek

Display Week 2017 kapsamında Samsung'un yenilenmiş bükülebilir ekran teknolojilerinin tanıtılması bekleniyor. Yenilenmiş ekran teknolojilerinin ise bu alanda bir devrim olacağı iddiası var.

Samsung Yeni Ekranlarıyla Büyüleyecek

Akıllı telefon ekran üreticileri arasında ilk sıralarda yer alan Samsung’un, yeni seri ekranlar geliştirmeye de deva ettiği biliniyor. Bu noktada markanın uzun süredir konuşulan bükülebilir ekranlar konusunda çalışmalarına devam eden markanın şimdi ise yeni seri ekranlar için belli noktaya kadar başarı elde ettiği öğrenildi. Ekran teknolojileri konusunda dünya genelinde en çok önem verilen etkinliklerden biri olarak bilinen Display Week 2017 etkinliği kapsamında markanın yeni ekran sistemini tanıtacağı da ortaya çıktı. Yapılan açıklamalarda Samsung’un bu tanıtımıyla beraber bir ilke imza atıldığını da göreceğiz.

Bükülebilen Hareketli Ekranlar Geliyor

Söz konusu etkinlik kapsamında Samsung’un tanıtılacak yeni teknolojisinin ise uzun süredir beklenen bir teknoloji olduğunu söylemek gerekiyor. Tamamen bükülebilir bir ekran sistemine sahip olacak olan yeni teknoloji sayesinde markanın 9.1 inçlik boyutuna sahip olacak ekranları 12 mm gibi oldukça önemli bir değere kadar bükülebilir tasarladığı da belirtildi.

Akıllı telefon dünyası içinde beklenen gelişmelerden biri olan yeni bükülebilir ekran teknolojisinin yanı sıra 3D OLED teknolojisi ve yenilenmiş mikro LCD sistemlerinin de tanıtılması bekleniyor. Bir nevi Samsung’un bu alanda lider olduğunu gösterecek olan yeni ekran sistemlerinin tanıtımının ise bu hafta içerisinde tamamlanacağını da belirtelim. Hangi telefonlarda bu ekranlara yer verileceği ve hangi telefonlarda bükülebilir teknolojinin yer alacağı ise tanıtımla belli olacak.

Display Week 2017 samsung bükülebilir ekran bükülebilir ekran samsung oled ekran
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.