Samsung Şirketinin Başkan Yardımcısına Hapis Cezası

Bugün gelmiş olan haberlere bakılırsa Güney Kore içerisinde mahkemeye çıkartılmış olan Samsung şirketinin Başkan Yardımcısı görevindeki Jay Y. Lee, suçlu bulunup tam 5 senelik bit hapis cezasına çarptırılmış oldu.

Samsung Şirketinin Başkan Yardımcısına Hapis Cezası

Bugün gelmiş olan haberlere bakılırsa Güney Kore içerisinde mahkemeye çıkartılmış olan Samsung şirketinin Başkan Yardımcısı  görevindeki Jay Y. Lee, suçlu bulunup tam 5 senelik bit hapis cezasına çarptırılmış oldu.

Görünüşe bakılır ise Lee; rüşvetçilik ile birlikte zimmetine para geçirme ve de yalancı şahitlik yapma sebeplerinden dolayı suçlu bir şekilde bulundu. Güney Kore'nin mahkemeleri tarafından tam 5 senelik bir hapis cezasına çarptırılmış olan ve suçlamaları kabul etmeyen Lee'nin temyize başvuru yapacak olduğu da belirtildi.

Jay Y. Lee geçmiş olduğumuz sene içerisinde Samsung şirketinin yönetici kadrosuna bir adım atmış ve de babası  olan Lee Kun-Hee'nin yerini almak amacıyla kariyerinde çok hızlı bir şekilde ilerlemeye başlamış idi.

Galaxy Note 8 modelinde olan cihazın tanıtılmasından sadece birkaç gün sonrasında çıkmış olan bu özel  kararla beraber Lee'nin Samsung şirketinde herhangi bir şekilde geleceğinin olabileceğini düşünmesek bile, firmanın yapacak olduğu resmi açıklamayı beklemek ise daha  da mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.. 

Samsung şirketi ise bu konu ile ilgili olarak herhangi bir şekilde açıklama yapmadı. Samsung şirketinden gelecek olan açıklama büyün herkes tarafından çok büyük bir merak içerisinde beklenilmeye devam ediyor. Öte yandan avukatların bu kararı temyize götürmek için çalışmaya başladığı belirtildi.

samsung note 8 güney kore
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.