Samsung Şirketine Ait Olan Kapaklı Amiral Gemisini Sızdırdılar

Günümüzdeki akıllı telefon kabiliyetinden mahrum kalmayı istemeyen fakat daha hala kapaklı telefonlardan kopamamış durumdaki kullanıcılara Samsung şirketinin yeni amiral gemisi olan W2018 isimli modelini duyurmasına sadece sayılı günler kalmış bir halde.

Samsung Şirketine Ait Olan Kapaklı Amiral Gemisini Sızdırdılar

Günümüzdeki akıllı telefon kabiliyetinden mahrum kalmayı istemeyen fakat daha hala kapaklı telefonlardan kopamamış durumdaki kullanıcılara Samsung şirketinin yeni amiral gemisi  olan W2018 isimli modelini duyurmasına sadece sayılı günler kalmış bir halde.

W serisindeki kapaklı akıllı telefon ailesinin en yeni üyesi olarak ön plana çıkan Samsung W2018, 1 Aralık gününde resmi bir şekilde tanıtılacak. Fakat, tanıtımdan önce cihazın özellikleri ile birlikte tasarımı nerede ise bütün detaylarıyla beraber gözler önüne serilmiş oldu.

Samsung şirketinin yeni duyuracağı kapaklı telefonu, Qualcomm şirketinin üst seviyedeki Snapdragon 835 isimli işlemcisinden güç almakta. 6 GB'lık bir RAM’e ev sahipliği yapmakta olan Samsung W2018 modeli, 64 GB'lık dahili depolama alanıyla beraber kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Cihazın her 2 kısmında da 4.2 inç büyüklüğüne sahip olan AMOLED bir ekrana yer verilmiş olduğu da açık bir şekilde görülmekte. Bu defa daha önceki modellerden değişik bir şekilde arka kısımda yer alan ekranda, ön bölüm ile benzeyen bir şekilde dokunmatik bir yapıya sahip.

12 megapiksel çözünürlüğü bulunan arka ve 5 megapiksellik çözünürlüğü bulunan ön kameraya ev sahipliği yapmakta bulunan bu telefon, ilk etapta ise Çin içerisinde satışa sunulmuş olacak. Cihazın farklı ülkelerde satışa sunulup sunulmayacak olduğu ise henüz bilinmiyor.

samsung kapaklı telefon amiral gemisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.