Samsung Şirketine Ait Akıllı Hoparlör Ne Zaman Çıkacak?

Geçmiş olduğumuz günlerde sizlere Samsung şirketinin Google şirketine rakip olabilecek düzeyde bir akıllı hoparlör üstünde çalışmalar gerçekleştirdiğini ve Bixby isimli sanal asistan desteği ile çok yakın bir zamanda bazı açıklamaların yapılacak olduğunu açık bir şekilde iletmiştik.

Samsung Şirketine Ait Akıllı Hoparlör Ne Zaman Çıkacak?

Geçmiş olduğumuz günlerde sizlere Samsung şirketinin Google şirketine rakip olabilecek düzeyde bir akıllı hoparlör üstünde çalışmalar gerçekleştirdiğini ve Bixby isimli sanal asistan desteği ile çok yakın bir zamanda bazı açıklamaların yapılacak olduğunu açık bir şekilde iletmiştik. Görünüşe bakılır ise Samsung şirketinden o çok beklenen açıklama  da bugün resmi bir şekilde gelmiş oldu.

Harman International firmasının CEO'su görevinde bulunan Dinesh Paliwal'ın gerçekleştirmiş olduğu açıklamalara bakılır ise Harman ve de Samsung şirketlerinin iş birliği ile geliştirilmiş olan bu yeni akıllı hoparlörler, 2018 senesi içerisinde piyasaya sürülmüş olacak.

Dinesh Paliwal açıklaması içerisinde sadece bu kadar ile de kalmadı ve satışa çıkartılacak olan akıllı hoparlörlerin Google Assistant ile birlikte Amazon Alexa'dan  çok daha başarılı  bir durumda olacağına inançlarının tam bir durumda olduğunu da belirtti.

Tabiiki bu açıklama içerisinde yer alanların tamamen gerçekleşmesi amacı ile ilk önce Samsung şirketine ait olan Bixby isimli sanal asistanın Kore ve de İngilizce dillerinin dışında öteki dillerin desteğini de vermeye başlamış olması gerekiyor. Bunun ise bu duyurusu gerçekleştirilmiş olan akıllı hoparlörlerin piyasaya sürülecek olduğu dönemde gerçekleşmeye başlayacak olduğunu tahmin etmek hiç bir şekilde yanlış olmayacaktır.

samsung harman international akıllı hoparlor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.