Samsung Kapaklı Telefon Tasarımlarına W2017 Modeli İle Geri Dönüyor

Büyük bir iddia olarak karşımıza çıkan Samsung yeni kapaklı telefon modelleri söylentisi henüz netlik kazanmış değil. Fakat şu sıralar genç olanların çocukluk dönemlerine damga vurmayı başaran firma nostaljik bir ürün prototipi geliştiriyor olabilir.

Samsung Kapaklı Telefon Tasarımlarına W2017 Modeli İle Geri Dönüyor

Ciddi kaynaklardan sızıntılarla beraber yeni Samsung telefon modelleri arasında kapaklı bir seçeneğin olacağı doğrulanıyor. Hatta özellikleri bakımından birçok net bilgi servis edilmeye başlandı. Buna göre yeni kapaklı telefon modelinde Samsung 4.2'' bir ekran kullanmayı düşünüyor.

OLED ekranın aynı zamanda suya ve toza karşı dayanıklı olması muhtemel görünüyor. Her ne kadar resmi olmayan bilgilere göre sunulsa da teknik özellikler bakımından oldukça üst düzey bir cihaz olacağı belli. Snapdragon 430 işlemci yongasına sahip olacak cihazın muhtemelen Micro SD desteği olmayacak.

Fakat 64 GB depolama birimiyle bu açığı kapatacağı öngörülüyor. Kamera konusunda ise standart Samsung kameralarını 12 MP arka, 5 MP selfie şeklinde görüyoruz. Batarya konusunda ise temkinli davranmaya devam eden firmanın bu cihaz için 2.300 mAh bir pil kapasitesi sunacağı kulislerde konuşuluyor.

Şu an için hiçbir kesinliği olmamakla beraber Samsung kapaklı telefon üretmeye mi başlayacak soruları Uzakdoğu kökeniyle çıkmaya başladı. Daha çok Çin, Kore, Japonya ve Hong Kong gibi Uzakdoğu pazarlarını hedef alarak satışını burada gerçekleştireceğine yönelik iddialar var. Yani Türkiye'de satışa çıkmayacak. Henüz Samsung kapaklı modellere katılacak yeni cihazların fiyatları konusunda da herhangi bir sızıntı gelmiyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.