Samsung İnternet Tarayıcı Android Kullanıcılarına Açıldı

Samsung İnternet Tarayıcı Android uygulaması yayınlandı. Samsung'un aldığı kararla yayınlanan yeni Samsung İnternet Tarayıcı hangi serilerde kullanılacak?

Samsung İnternet Tarayıcı Android Kullanıcılarına Açıldı

Bixby için yeni bir uygulama sistemi yayınlayacağı ve bunun dışında her zaman açık ekran sistemini de standart olarak bir uygulama şeklinde yayınlayacağı konuşulan teknoloji devi Samsung’un uygulama adımlar bir bir kendisini göstermeye başladı. İlk olarak sadece Samsung telefonlar için yayınlanacağı bilinen tüm bu uygulamaların dışında, bu kez markadan farklı bir adım daha geldi. Alınan kararla beraber teknoloji devi Samsung’un tüm akıllı telefon ve tabletlerinde yer verdiği Samsung İnternet Tarayıcı sisteminin de kullanıcılara sunulacağı belirtildi. Hatta bu konuda ilk adımlarda geldi.

Samsung Android Uygulaması Geliyor

Verilen haberlere göre Samsung İnternet Tarayıcı için yeni bir uygulama geliştirildi. Bu kez sadece Samsung varsayılan uygulamaları olarak değil, bunun dışında Android sürümü olarak da kullanıcılara sunulacak olan Samsung İnternet Tarayıcı, Google Play üzerinden yayınlanacak.

Şimdilik kısıtlı bir versiyonu yayınlanan yeni güncellemenin, şimdilik Google telefonlarında olacağı belirtildi. Google Pixel ve Google Nexus için yayınlanan Samsung İnternet Tarayıcı sisteminin diğer telefonlar için desteğinin gelip gelmeyeceği konusunda ise bir bilgi bulunmamakta. Bunun içinde Samsung’un çalışmalar üzerinde olduğu belirtiliyor. Fakat net bilgi elde edilemedi.    

samsung internet tarayıcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.