Samsung Google Şirketine Rakip Olacak

Akıllı ev teknolojileri ile ilgili çok önemli atılımlar yapmayı planlamakta bulunan Samsung şirketinin ilk hedefinin ise Google Home'a rakip olarak çıkacak bir akıllı hoparlör olduğu belli oldu

Samsung Google Şirketine Rakip Olacak

Akıllı ev teknolojileri ile ilgili çok önemli atılımlar yapmayı planlamakta bulunan Samsung şirketinin ilk hedefinin  ise Google Home'a rakip olarak çıkacak bir akıllı hoparlör olduğu belli oldu

Galaxy Note 8 modelini dün gerçekleşen etkinlikle tanıtmış olan Samsung  şirketi hiç bir şekilde hız kesmiyor ve şimdi ise akıllı ev Teknolojilerinin alanında Google şirketine rakip olmak için hazırlanıyor. Çünkü şirketin Google Home ürününe rakip olabilecek düzeyde bir akıllı hoparlör üstünde çalışmakta olduğu ortaya çıktı.

Firmanın tarafından daha öncesinde bu yönde bir hedeflerinin bulunduğu açıklanmış olsa bile, Samsung şirketinin mobil ürünler kısmının başında yer alan isimlerden D.J. Koh, akıllı olan hoparlörün kısa bir zaman sonra tanıtılacak olduğunun müjdesini  de verdi.

Hatta Koh'a bakılırsa Samsung şirketi, akıllı ev teknolojileri ile ilgili kullanıcıları problemsiz ve  de sağlam bir deneyim sunmayı hedeflemekte ve özellikle de akıllı hoparlör ile ilgili fazlasıyla iddialı bir hale gelmeyi istiyor.

Akıllı hoparlörün gelecek tasarımı ile ilgili herhangi bir bilgi verilmez iken, dün 200  tane ülkede daha aktif hale duruma  gelmiş olduğu açıklanan Bixby'nin bütün gücünü de arkasına alacak olduğu belirtildi.

Samsung şirketinin kısa zaman içerisinde tanıtmayı planlamış olduğu akıllı hoparlörlerin ayrıca Amazon Echo ile birlikte Google Home ve de Apple HomePod gibi rakipleri ile baş edebilecek olması gerekecek.

samsung google amazon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.