Samsung, Gear 360 İçin BuzzFeed ve NowThis İle İş Ortaklığı Yapacak

Güney Kore'li teknoloji şirketi Samsung, sanal gerçeklik ve Gear 360 ürünleri için özel eğitici videolar oluşturulması için ilk dev firma ile iş ortaklığına başladıklarını duyurdu.

Samsung, Gear 360 İçin BuzzFeed ve NowThis İle İş Ortaklığı Yapacak

Samsung, kendisine ait olan sanal gerçeklik ürünleri ile birlikte Gear 360 ürününün geliştirilmesi için çalışmalarını hızlandırdı. Hemen her yıl güncellediği sanal gerçeklik ürünleri ile bu alanda en büyük şirketlerden birisi haline gelen Samsung, yaptığı iş ortaklığı ile rakiplerinin bir adım daha önüne geçti.

Ünlü teknoloji şirketi Samsung, giyilebilir teknoloji ürünleri alanında popüler sanal gerçeklik gözlüğü Gear 360 için BuzzFeed ve NowThis News ile iş ortaklığına başlayacaklarını resmi YouTube kanalları üzerinden duyurdu.

Yapılacak ortaklık ile birlikte BuzzFeed ile NowThis News firmaları 360 derece içeriklerini Samsung'un Gear 360 ürünü ile oluşturacaklar. Gear 360 ile 150^den fazla 360 derece video oluşturacağı belirtilen bu firmaların içeriklerini 300 milyondan fazla kullanıcıya ulaştırmayı hedefledikleri belirtildi.

Ayrıca Samsung, Gear 360 ürünü ile birlikte nasıl 360 derece video çekileceğini yapacakları seminerlerle birlikte kullanıcılara aktararak bu alanda ön plana çıkmayı planlıyor. Aynı zamanda Samsung'un Gear 360 ve sanal gerçeklik hakkında tanıtım videolarını kendisine ait Facebook, Twitter ve YouTube gibi dev sosyal medya hesaplarından kullanıcıları ile paylaşacağı belirtildi.

İşte samsung'un BuzzFeed ve NowThis ile yaptığı iş ortaklığının duyurulduğu video..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.