Samsung Galaxy Tab Active 2 Tablet Modeli Üzerinde Çalışıyor

Kısa süre önce Galaxy Tab A 8.0 modelinin 2017 versiyonu ile ilgili bilgiler gelen Samsung'un Galaxy Tab Active 2 model tabletiyle ilgili çalışmalarına başladığı resmi olarak duyuruldu. Galaxy Tab Active 2 modeli Tab Active serisinin geliştirilmiş bir modeli olmasıyla birlikte güçlü donanım özellikleriyle kullanıma sunulacak.

Samsung Galaxy Tab Active 2 Tablet Modeli Üzerinde Çalışıyor

Dayanıklı yapısı ve sağlamlığı ile kullanıcılarından artı puan alan Samsung Galaxy Tab Active tableti ile ilgili geliştirmeler yapılırken yeni modelin donanım anlamında da kullanıcısını tatmin edeceği öngörülüyor.

Samsung tarafından yapılan açıklama ile birlikte Galaxy Tab Active 2 modeli ile ilgili çalışmalara başlandığı ortaya çıktı. Özellikle zorlu koşullarda kullanıma uygun olarak üretilecek olan modelin bir önceki serisinde olduğu gibi zorlu hava, arazi koşullarında kullanılabilecek şekilde oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olduğu vurgulandı. Darbelere karşı oldukça dayanıklı olması beklenen Galaxy Tab Active 2 iki farklı seçenek ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Galaxy Tab Active 2 modelinin iki seçeneğinden birisi LTE+Wi-Fi desteği barındıracakken diğer seçenekte ise sadece Wi-Fi desteği bulunacak.

Şimdilik Latin Amerika ve Avrupa pazarına giriş yapacağı belirtilen Galaxy Tab Active 2 özellikle dağcılık gibi sporla ilgilenenler için iyi bir tablet seçeneği olarak gün yüzüne çıkacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.