Samsung Galaxy Serisine Kapaklı Telefon Ekleyecek !

Akıllı telefon serisini Galaxy ismiyle nitelendiren Samsung, 2018 yılına büyük bir yenilikle girme hayallerini hayata geçirdi. Hem geçmişe dönüp hem gelecekten esintilerin bulunacağı Samsung'un yeni telefonunu 2017 yılında duyuracağı 2018 yılınca ise tüm dünya pazarına sunacağı öğrenildi.

Samsung Galaxy Serisine Kapaklı Telefon Ekleyecek !

Akıllı telefonları için Galaxy ismini veren Samsung, 2018 yılı için büyük bir patlama yapmayı planlıyor. Hem geçmişe dönüp hem gelecekten esintilerin bulunacağı Samsung'un yeni telefonunu 2017 yılında duyuracağı 2018 yılınca ise tüm dünya pazarına sunacağı öğrenildi.
Güney Koreli teknoloji devinin akıllı telefonlara geçmeden önce en sevdiği model olan kapaklı telefonlara yeniden dönüyor. Ama bu kez son teknolojiyle. Dönen kapaklı her iki tarafında da ekran olacağı söylenen Samsung'un yeni projesinin en az 18 Mega piksel kamerası olası bekleniyor. Son sürüm Android işletim sisteminin bulunacağı ve en az 4 gb Ram bulunacağı söylenen kapaklı Samsung'un her özelliği en üst olacak.
Ayrıca suya ve toza dayanıklı olacak olan Samsung'un çift ekran kullanacağı telefonun camlarının kırılmaz olacağı da söyleniyor.
Kapaklı Samsung'un ilk parçası önlü ve arkalı olarak kamera olacakken, alt tarafınınsa tuş olacağı dilden dile dolaşıyor. Ayrıca, bu akıllı telefonun kapaklı omasına rağmen güvenliğinin de en üst seviyede olacağı ve kapağının açılmasına rağmen parmak izi olmaksızın kesinlikle kullanılamayacağı da gelen bilgiler arasında yer aldı.
Benzer bir telefonunu 2015 yılında Çin'de piyasaya sürülerek tepkileri gözlemleyen Samsung'un bu telefon için de yine ilk satış noktasını önce Çin ardından Hindistan, sonrasında Amerika ve tüm dünya olarak belirlediği de yine gelen bilgiler arasında.

Samsung Galaxy Samsung Galaxy Kapaklı Android Kapaklı Galaxy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.