Samsung Galaxy S9 özellikleri neler?

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S9'un satışa çıkmasına çok az bir süre kaldı. Samsung Çin Başkanı Quan Guixian bir röportajda pek çok üreticinin daha iyi kullanıcı deneyimini sunmak için telefonlarının fiyatlarını artırdığını söyledi. Samsung Lee Byung-Chul tarafından, 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli bir şirkettir.

Samsung Galaxy S9 özellikleri neler?

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S9'un satışa çıkmasına çok az bir süre kaldı. Samsung Çin Başkanı Quan Guixian bir röportajda pek çok üreticinin daha iyi kullanıcı deneyimini sunmak için telefonlarının fiyatlarını artırdığını söyledi. Samsung Lee Byung-Chul tarafından, 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli bir şirkettir. Yönetim Kurulu Başkanı Lee Kun-Hee'dir. Samsung çeşitli şirketlerden oluşan bir grup olup, bunlardan en önemlisi, Samsung Elektronik'tir. Peki, Samsung S9 özellikleri neler? Fiyatı ne kadar? Ne zaman satışa çıkıyor? Detaylar haberimizde...Teknoloji devi Samsung yeni amiral gemisi ile geliyor. Teknoloji meraklılarının sabırla beklediği haberler gelmeye devam ediyor. Şirket ilk olarak yakın ülkelere kurutulmuş balık, sebze ve meyve satmak amacıyla kuruldu. Daha sonraki yıllarda un değirmenleri ve şeker makineleri de işletmeye başlayan firma, üretim alanlarını yaygınlaştırdı ve 70’li yıllara doğru ağır sanayi endüstrisine yatırım yapmaya başladı. Vatandaşlarımız yeni telefonun özellikleri, fiyatı ve ne zaman satışa çıkacağı ile ilgili araştırmalar yapıyor. Peki, Samsung Galaxy S9 özellikleri neler? Fiyatı ne kadar? Ne zaman satışa çıkıyor?


Samsung Galaxy S9 özellikleri nelerdir? Teknoloji devi Samsung yeni amiral gemisi ile geliyor. Teknoloji meraklılarının sabırla beklediği haberler gelmeye devam ediyor. Şirket ilk olarak yakın ülkelere kurutulmuş balık, sebze ve meyve satmak amacıyla kuruldu. Daha sonraki yıllarda un değirmenleri ve şeker makineleri de işletmeye başlayan firma, üretim alanlarını yaygınlaştırdı ve 70’li yıllara doğru ağır sanayi endüstrisine yatırım yapmaya başladı. Vatandaşlarımız yeni telefonun özellikleri, fiyatı ve ne zaman satışa çıkacağı ile ilgili araştırmalar yapıyor. Peki, Samsung Galaxy S9 özellikleri neler? Fiyatı ne kadar? Ne zaman satışa çıkıyor? Detaylar haberimizde...

 

SAMSUNG GALAXY S9 NE KADAR?
Akıllı telefon pazarında fiyatlar giderek artıyor. Büyüyen ekran boyutları ve gelişen donanım bileşenleriyle birlikte yurt dışında fiyatlar 1000 dolar seviyesine kadar çıkmıştı. Bu durum tüketicileri rahatsız etmeye ve satışlara da yansımaya başlamıştı. Ancak bugün Çin'den gelen raporlara göre Samsung bu konu üzerine biraz kafa yormuş ve Galaxy S9'u bu konuya dikkat ederek piyasaya sunacak.

Dün, Samsung Çin Başkanı Quan Guixian bir röportajda pek çok üreticinin daha iyi kullanıcı deneyimini sunmak için telefonlarının fiyatlarını artırdığını söyledi. Ancak Samsung Galaxy S9'un satış fiyatının bu anlamda uygun olacağını da dile getirdi. Bu basitçe, Samsung Galaxy S9'un mevcut modellerden daha az satış fiyatına sahip olacağı anlamına geliyor. Raporlara göre Galaxy S9, yaklaşık 800 $fiyat etiketine sahip olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.