Samsung Galaxy S9 İddialı Geliyor

Galaxy S9 akıllı telefonlarıyla ilgili olarak yeni bilgiler ortaya çıktı. Galaxy S8 henüz yeni çıkış yapmışken Galaxy S9 neden gündeme geldi? Samsung nasıl bir çalışma yapıyor? İşte detaylar.

Samsung Galaxy S9 İddialı Geliyor

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli olan Galaxy S8 artık piyasadaki yerini tamamen almış durumda. Hemen her ülkede piyasaya sürülmeye başlayan akıllı telefonların özellikleri de Samsung’un epey bir konuşulmasını sağladı. Öyle ki Galaxy S8 akıllı telefonları bu alanda yeni bir dönem noktası olarak bile değerlendirilebilir. Henüz Galaxy S8 akıllı telefonların yeniliklerine yavaş yavaş alışırken bu kez ise markanın Galaxy S9 akıllı telefonları üzerinde çalışmaya başladığı belirtiliyor. Henüz Galaxy S8 bile etkisini kaybetmemişken Samsung’un yeni modeli için hazırlıklara başlaması ise teknoloji devinin ne kadar iddialı olduğunu da kanıtlamış oldu.

Samsung Galaxy S9 Akıllı Telefonları Hakkında Ne Biliyoruz?

Öncelikle yeni seri akıllı telefonların iddialarının Güney Kore basını tarafından ortaya çıkarıldığını belirtelim. Doğrudan kendi ülkesinde konu olan Samsung’un Galaxy S9 modeli hakkında ilk iddialar ise ekran konusunda geldi.

Ekran kısmında çok daha geniş bir model olacağı düşünülen Galaxy S9 akıllı telefonlarının Star 2 kod adıyla gelecek olması da Galaxy S8 sonrası ikinci değişim modeli olacağını gösteriyor. Özellikle işlemci kısmında Qualcomm desteğiyle beraber 7nm üretim sürecinde yeni bir serinin geliştirilecek olması şimdiden Galaxy S9 serisinin de günden olacağını gösteriyor. Bakalım bundan sonraki süreçte yeni telefon için daha neler görmek mümkün olacak?

galaxy s9 Galaxy S9 işlemci qualcomm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.