Samsung Galaxy S8'in logosu da sızdırıldı!

2017 yılının en merak edilen telefonlarından biri de şüphesiz Samsung Galaxy S8 modeli, Daha önce bir çok verinin sızdırıldığı Galaxy S8 cephesinden şimdi de modelin logosu sızdırıldı. Sızdırılan ogodan anlaşılacağı üzere Samsung, Galaxy S serisinde yeni amiral gemisini iki farklı modelle çıkaracak ve bunlar arasında en gelişmişi ise Samsung Galaxy S8+ (plus) olacak.

Samsung Galaxy S8'in logosu da sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 bir çok sebepten dolayı, belki de 2017'nin en çok beklenen Android telefonu konumunda. Bu sebeplerden biri de telefonun hem standart hem de büyük sürümünün eğimli ekrana sahip olacak olması. Bugün Twitter'da Evan Blass tarafından sızdırılan logoya bakılırsa, Galaxy S8'in büyük kardeşinin ismi Galaxy S8+ olacak.

Tasarımı da sızmıştı

İlkbaharda sürülmesi beklenen Samsung Galaxy S8'in Note faciasından sonra, nasıl bir telefon olacağı en merak edilen konulardan biri. Çince sosyal ağ sitesi Weibo'dan gelen bir görüntü ise Galaxy S8'i bize ilk kez göstermiş olabilir.

Telefon kılıfı üreticisi Ghostek'ten gelen çizimde Galaxy S8'i Ghostek'in Atomic 3 su geçirmez kılıfının içerisinde görüyoruz. Telefonun üst tarafında herhangi bir Samsung logosu bulunmuyor, logo aşağı tarafa, fiziksel home düğmesinin bulunduğu yere taşınmış görünüyor. Ön tarafta herhangi bir home düğmesi bulunmadığı gibi, parmak izi tarayıcısı arka yüze taşınmış gibi görünmüyor.

Ses düğmelerinin ve güç düğmesinin hepsinin sol tarafta yer alması, bir başka önemli değişiklik. Öncesinde ses düğmeleri sol tarafta, güç düğmesi ise sağda bulunuyordu. Telefonun arkasında flaş veya kalp ritmi sensörünün bulunmaması, sadece kameraya yer verilmesi dikkat çekiyor. Cihazın üst ve alt kenarları görünmediğinden, kulaklık girişinin varlığını sürdürüp sürdürmediğini bilmiyoruz.

Ghostek'in çizimi, şimdiye kadarki iddiaların bazılarını doğruluyor. Ancak, Galaxy S8'de hangi tasarım değişiklikleri olursa olsun, Samsung'un Galaxy S8'deki en iyi özelliklerini tanıtım günü için saklıyor olabilir.

samsung galaxy s8 samsung galaxy weibo ghostek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.