Samsung Galaxy S8'in Güvenliğinden Artık McAfee Sorumlu Olacak!

Samsung ile McAfee arasında yapılan anlaşma gereği yeni amiral gemi Galaxy S8 dahil olmak üzere firmanın tüm akıllı cihazlarının güvenliğinden McAfee sorumlu olacak.

Samsung Galaxy S8'in Güvenliğinden Artık McAfee Sorumlu Olacak!

Samsung ile McAfee arasında güvenlik anlaşması yapıldı. Güney Kore'nin en büyük teknoloji şirketi olan Samsung, güvenlik çözümlerinin akıllı telefon, akıllı tv ve bilgisayarlarda önceden kurulu olarak gelecek olan bir güvenlik uygulaması anlaşması gerçekleştirdi. Güvenlik alanında Samsung cihazlarını McAfee koruyacakken bu şekilde Samsung'a ait ürünler güvence altına alınmış olacak.

Samsung'un McAfee VirusScan anti-malware teknolojisi Nisan ayından itibaren Galaxy S8 modellerine yüklenmeye başlandı. Böylece bundan sonra akıllı telefon pazarından alınacak olan tüm Galaxy S8 modeli cihaz da McAfee güvenlik yazılımı içinde olarak kullanıcıya sunulacak.

Ek olarak McAfee VirusScan uygulaması Galaxy S7, S7 Edge, S6, S6 Edge ve Note 5 modelleri için ücretsiz olarak indirilebilecek.

McAfee ile yapılan anlaşma dahilinde benzer bir güvenlik teknolojisi Samsung'un akıllı televizyonlar için ABD ve Güney Kore kullanıcılarına ücretsiz olarak indirme fırsatı sunulacak. Bu yılın ilk yarısı bitmeden bölgesel olarak diğer ülkelerde de bu yazılım idirilmeye sunulacak.

mcafee samsung anlaşması

Bununla birlikte McAfee LiveSafe aygıt güvenlik çözümü 2017 yılı itibariyle üretilen bütün Samsung bilgisayar ürünlerinde önceden yüklenmiş olarak gelecek. Önceden yüklü olarak Samsung PC ile gelen McAfee LiveSafe programı 60 gün ücretsiz olarak kullanılabilecekken, programı kullanmaya devam edebilmek için ek ücret ödemek gerekecek.

samsung mcafee güvenlik galaxy s8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.