Samsung Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı 11 Gün Bodrum’da

Sanal gerçeklikle en yeni teknoloji ürünlerini buluşturan ve İstanbul’dan yola çıkan Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı 11 gün Bodrum’lularla buluşacak. Ziyaretçiler Galaxy S8 ve S8+’ın sonsuz ekranı ve gelişmiş özelliklerini keşfedecek, aynı zamanda 360 derece dönebilen sanal gerçeklik koltuğu ile yaz anılarını unutulmaz kılacaklar.

Samsung Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı  11 Gün Bodrum’da

 

 Samsung Electronics, heyecan dolu bir deneyim vadeden Samsung Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı, 360 derece dönen koltuğu ve rafting botuyla Bodrum’da ziyaretçilerin ayağını yerden kesmeye hazırlanıyor. Türkiye turuna İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi giriş alanından başlayan tır İstanbul’da beş noktada 13 gün boyunca 17 bin 500 kişi tarafından ziyaret edildi. İstanbul’dan Anadolu’ya doğru yola çıkan tırın ilk durağı Bodrum olacak. Samsung Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı 23 – 27 Haziran tarihleri arasında Bodrum Turgutreis Meydanı, 30 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında Bodrum Yalıkavak ve 7 – 9 Temmuz tarihleri arasında ise Bodrum Belediye Meydanı’nda ziyaret edilebilecek.

 

Samsung, geçen yıl büyük ilgi gören sanal gerçeklik deneyimini bu yıl VR rafting botu, VR koltuğu ve 360 derece dönerek ayakları yerden kesen VR koltuğu ile zenginleştirdi. Samsung, Türkiye’ye ilk kez gelen 6 farklı sanal gerçeklik deneyimi ile teknoloji meraklılarına uzun süre akıllarından çıkmayacak bir heyecan yaşatmayı hedefliyor.

 

Ziyaretçiler aynı zamanda tırdaki Galaxy S8 deneyim alanında Sonsuz Ekran, dual piksel mükemmel görüntü özelliği sayesinde düşük ışıkta kaliteli fotoğraf çekme, IP 68 suya ve toza dayanıklılık ve İris tarama gibi kullanıcı deneyimine değer katan özellikleri yakından inceleme imkanı da bulacak.

 

EDİTÖRE NOT: SAMSUNG SANAL GERÇEKLİK DENEYİMLERİ

Six Flags - Tatsu: Kaliforniya'daki ünlü tema park "Six Flags"de çekilen bu video, izleyicilerin ayaklarını yerden kesen bir roller coaster deneyimi yaşatıyor. Six Flags'in en popülerlerinden biri olan 'Tatsu', gökyüzünde harika bir manzara sunan asılı bir roller coaster.

Six Flags - Twisted Colossus: "Six Flags"de çekilen Twisted Colossus videosu, izleyiciye heyecan verici bir roller coaster deneyimi yaşatıyor. Six Flags'in sembolü aynı zamanda.

Bot Yarışı: Gear VR, izleyiciyi Güney Avustralya'daki Murray Nehri'nin dalgalı akıntısında egzotik bir maceraya çağırıyor. Yeni sunulan simülatör ile birlikte bölgenin benzersiz 'Dinghy' botlarında yarışmak, izleyiciler için hayatta bir kez yaşanabilecek bir deneyim.

Uzay Yarışı: Samsung'un ilk tam CG (Computer Generated) içeriği; tünellerden ve ışınlanma kapılarından geçen, uzayda ve ıssız kanyonlarda yolculuk yapan, büyük bir uzay kovalamacasının içine düşen bir uzay gemisini içeriyor.

Hava Gösterisi: Korkusuz bir pilotun, Sydney'nin güzel kumsalları ve büyüleyici Mavi Dağlar boyunca gökyüzünde ekstrem akrobasi hareketleri ve numaralarına tanıklık edeceksiniz.

Uzay Savaşı: Uzay Savaşı, simülatörün bir uçak vurma oyunudur. Oyuncu, deneyime düşmanın devasa savaş gemisini ortadan kaldırma görevini yerine getirecek bir pilot olarak başlıyor. Karlı dağlardan ve şehirlerden geçerek, düşman kuvvetleri ile savaşıyor. Simülatör, onunla birlikte hareket ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.