Samsung Galaxy S8 Performans Rekoru Kırdı

Samsung Galaxy S8 akıllı telefonlarının çoklu çerkidek performans test sonuçları ortaya çıktı. Yeni performans test sonuçlarında dikkat çeken detaylar neler?

Samsung Galaxy S8 Performans Rekoru Kırdı

Akıllı telefon dünyasının yeni devlerinden biri olan Galaxy S8 amiral gemisi telefonlarının satışları tüm hızı ile devam ediyor. Yeni serilerinde büyük oranda başarı elde eden Samsung’un sadece marka içerisinde değil genel olarak akıllı telefon dünyasında istediklerini almaya başladığını da görüyoruz. Markanın yeni seri akıllı telefonlarının bu kez de performans test sonuçları açıklandı. Telefonların piyasaya çıkmasından sonra yapılan ilk test sonrasında ise yeni seri akıllı telefonların rekor kırdığı da netlik kazanmış oldu. Galaxy S8’in test sonuçları hakkında daha detaylı bilgiler verelim.

Galaxy S8 Çekirdek Performansı Şimdiye Kadarki En İyi Değer

Öncelikle yeni seri akıllı telefonların iki farklı model olarak geldiğini söylemek gerekiyor. İlk modelde Snapdragon 835 serisi işlemcileri kullanan Samsung’un Avrupa pazarında ise Exynos 8895 işlemcilerinin yer aldığı modelleri kullandığını da biliyoruz. Yeni seri performans testlerinde ise Exynos çekirdekleri test edildi.

Yapılan testlerin sonrasında ise telefonların birçok rekora imza attığı ortaya çıktı. Özellikle çoklu çekirdek performans sonucunda 7101 puan alarak şimdiye kadarki en performanslı akıllı telefonlar olmayı başaran Galaxy S8 akıllı telefonlarının elde ettiği başarıyla uzun sürede listede ilk sırada yer alacağı görülüyor. Markanın rakibinin ise iPhone 8 akıllı telefonları olması ve çoklu çekirdek performansında iki telefonun yarışacağı düşüncesi var.  

Samsung Galaxy S8 galaxy s8 performans testleri Galaxy S8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.