Samsung Galaxy S8 Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu Mu

Samsung'un S7'yi daha tam bitirmeden başlattığı Galaxy S8 ile ilgili çalışmalarıyla ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı. Bam başka deneyim hedefleyen Samsung, 2018 yılında çıkacak yeni modeli Galaxy S8'le ilgili sürpriz özellikler hazırlamaya başladı.

Samsung Galaxy S8 Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu Mu

2017 yılı sonu veya 2018 Yılı için planlamalarını ve çalışmalarını yapan Samsung mühendisleri, müşterileri için mükemmelin bile ötesinde bir çalışmanın içinde.

Samsung’un son model akıllı telefonu Galaxy S7'nin tanıtımı yapılalı çok fazla olmadı ki, bir sonraki model Galaxy S8 için bilgiler gelmeye başladı. Gelen bilgiler arasında öyle bir bilgi var ki, akıllı telefon dünyasındaki çıtayı fazlasıyla yükseltecek. Samsung, yeni çıkartacağı telefonu Galaxy S8 için 5.5-inç 4K Ultra High Definition ekran kullanacak. Yüksek çözünürlüklü bir ekranla kullanıcılarına adeta büyük bir jest yapacak olan Samsung, rakiplerinin de tüm planlarını alt üst edecek.
Sadece 4K UHD ile müşterilerinin karşısına çıkmayı planlamayan Samsung ayrıca bu telefonda önemli ölçüde sanal gerçeklik deneyimini geliştirmek için uğraşıyor.

Güney Koreli firma zaten SID 2016 fuarında 806 ppi ile 5.5-inç 4K UHD ekranı duyurmuştu. Kısa aralarla amiral gemisi akıllı telefonların ekran çözünürlüklerinde yükseltme yapan Samsung'un Galaxy S8 modelinde 4K UHD ekrana yer vermesi oldukça muhtemel görünüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.