Samsung Galaxy S8 İlk Bilgiler

Samsung 2018 yılı için hazırlıklara başladı. Güney Koreli teknoloji devinin planı ve hedefi 2018 yılı için son teknoloji bir ürün yaratmak...

Samsung Galaxy S8 İlk Bilgiler

Her segment kullanıcı için piyasaya telefon sürek Samsung, en son ürünü Galaxy Note 7 Edge için hazırlıklarını yavaş yavaş tamamlarken, şimdiden gelecek yılın telefonu S8 için fısıltı gazetesini harekete geçirdi. Rakipleri için çıtayı sürekli kendisi belirleyen Samsung, şimdiden S8 için özellikler duyumaya başladı.

4K VR Video özelliğini yani sanal gerçeklikle S8'i ilk kez piyasaya süreceğini ve kullanıcılarına olağanüstü bir video çekim imkanı sağlayacağını duyuran Samsung, bu teknolojiden ötürü rakiplerini bir hayli köşeye sıkıştıracağa benziyor.

2017 Yılının ilk yarısında piyasaya sürülmesi gereken S serisinin son üyesinin VR özelliğinin yanı sıra bazı teknik donanımlarının da geliştirileceği söyleniyor. Ayrıca 4K Videonun telefon hafızasında fazla yer kaplamasını istemeyen Samsung ya uygulamanın kayıt özelliğinde dosya kapasitesi düşürecek, yada telefonun 30Gb olan özelliğini daha da yukarıya çekecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.