Samsung Galaxy S7 Jet Black Rengiyle Güncelleniyor!

Samsung'un Note 7 fiyaskosundan sonra üzerinde yoğunlaştığı amiral gemisi Galaxy S7 için yeni bir renk seçeneğini kullanacağı haberleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy S7 Jet Black Rengiyle Güncelleniyor!

Samsung'un Galaxy Note 7 modelindeki batarya problemleri nedeniyle önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde çıkarmayı düşündüğü S8 modeli üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırması ile birlikte halihazırda piyasada bulunan Galaxy S7 modelinin satış rakamlarını zirveye çıkarmak için de yoğun mesai harcıyor. Güney Kore'li teknoloji firmasının S7 modeli için parlak siyah renk seçeneğini önümüzdeki haftalarda kullanıcılara sunacağı belirtiliyor.

Samsung'a yakın kaynaklarca aktarılan bilgilere göre en büyük rakibi olan Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 7 modelindeki farklı renk seçenekleri ile zirvede rakipsiz kalması sonrası Samsung, S7 için jet black rengini ortaya çıkaracak. Hangi isimlendirme ile çıkacağı henüz netleşmeyen bu renk için markanın müdavimleri çok uzun süre beklemeyecek.

Samsung, bilindiği üzere daha önce de iPhone 6 ve 6S modelindeki Rose renk seçeneğini sunmasından sonra Galaxy S7 modeline pembe altın renk seçeneğini eklemiş olması jet black rengi için de bilgilerin doğruluğunu destekliyor.

Bunun yanında Jet Black seçeneği ile birikte mat siyah olarak adlandırılan Black Onyx renk seçeneğinin de kullanıcılara sunulacağı belirtiliyor. Ayrıca Samsung'un Galaxy S7 modeli için Jet Black renk seçeneğinin Aralık ayında piyasalara girmesi bekleniyor.

samsung jet black galaxy s7 galaxy s7 jet black samsung yeni rengi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.