Samsung Galaxy S6 İçin Android 7.0 Nougat Görüntülendi!

Samsung'un son dönemde en çok satılan akılı telefon modellerinden birisi olan Galaxy S6 için Android 7.0 Nougat sürümünün yayınlanacağı sızdırıldı. Edinilen bilgilere göre Nougat ile Galaxy S6 modelinde inanılmaz performans artışı sağlanabilecek.

Samsung Galaxy S6 İçin Android 7.0 Nougat Görüntülendi!

Geçtiğimiz hafta Galaxy S7 ve S7 Edge için yayınlanan Android Nougat işletim sisteminin beta sürümünün yayınlanmasıyla birlikte firmanın bir önceki amiral gemisi olan Galaxy S6 kullanıcıları bu güncellemenin kendi cihazlarına geleceği günü merakla beklemeye başladı.

Samsung'un Galaxy S6 modeli için Android 7.0 Nougat işletim sistemi hakkında herhangi bir bilgiye yer vermemiş olması umutları kırmış olsa da yeni gelen Geekbench sızıntılarına göre Galaxy S6 modeli de bu güncellemeden nasibini alacak. Beta sürümü ile Galaxy S6 modellerine gelecek olan Android Nougat işletim sisteminin kararlı sürümünün önümüzdeki yılın ortalarına doğru yayınlanması bekleniyor. Henüz S7 modelleri için beta sürümünün geliştirildiği bu dönemde S6 modelinin daha erken bu güncellemeyi alamayacağına kesin olarak bakılıyor.

Android 7.0 Nougat İle S6 Performansı Artacak!

Geekbench testinden gelen sonuçlar Galaxy S6 modelinin Nougat almasıyla birlikte ilgi çekici bir performans artışı yönünde. Android 6.0 kullanan Galaxy S6 modeli tek çekirdek  testinden 1257 puan alırken Nougat ile birlikte 1369 puan aldığını görmekteyiz. Bununla birlikte çoklu çekirdek testinden Android 6 işletim sistemi ile 3867 puan alan Galaxy S6, Nougat ile birlikte 4577 puana kadar yükselebiliyor.

samsung galaxy galaxy s6 android android 7.0 nougat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.