Samsung Galaxy S6 Active İçin Marshmallow Güncellemesi Geldi!

Samsung, Galaxy serisinin son ürünü S6 Active'ye güncelleme hazırladı. Bütün S6 Active telefonlara gönderilen Marshmallow 6.1 için güncelleme içerisinde neler var. Detaylar haberimizde...

Samsung Galaxy S6 Active İçin Marshmallow Güncellemesi Geldi!

Samsung, Galaxy serisinin son ürünü S6 Active'ye güncelleme hazırladı. Bütün S6 Active telefonlara gönderilen Marshmallow 6.1 için güncelleme içerisinde neler var.

Android telefonların en iyisi olarak gösterilen Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un Galaxy serisi telefonlarına sunduğu işletim sisteminde yeniliğe gidiyor. S6 Active modeli için Android Marshmallow 6.1 güncellemesi gönderen Samsung, bu telefonunu daha kullanışlı ama bir o kadar da ulaşılmaz yapmaya çalışıyor.

Son çıkarttığı S6 Modelinin aynı ürünü ama farklı serisi olan Active modeline Marshmallow 6.1 göndererek telefonu daha hızlı çalışan ve daha az ısınan bir cihaz haline getirmeyi amaşlayan Samsung, bu telefona sahip kullanıcılarının daha konforlu bir cihaz kullanması için uğraşıyor. Kapladığı alan 1.4Gb büyüklüğünde olan bu güncellemeyle bazı yeniliklerinde kapısını açan Samsung'un telefonuna Doze, Google Now On Tap gibi özellikleri aktif hale getiren özellik getiriyor.

S6 Active'nin güncellemesi için telefonun ayarlar bölümüne girilmesi ve güncellemenin aktif edilmesi gerekiyor. Bu güncellemenin aktif edilmesi için telefonun şarjının yüzde 50'den fazla olması ve cihaz wi-fi üzerinden internete bağlanıyor olması da gerekiyor.

Samsung Galaxy S6
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Limbo Ayrıntılı İnceleme
Limbo Ayrıntılı İnceleme
Super Mario Run Android Çıkış Tarihi !
Super Mario Run Android Çıkış Tarihi !