Samsung Galaxy Note 8'in Çıkacağı Tarih Belli Oldu!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung merakla beklenen Note 8 modelinin çıkış tarihi belli oldu! İşte Samsung'un Note 8 modelinin çıkacağı tarih!

Samsung Galaxy Note 8'in Çıkacağı Tarih Belli Oldu!

Samsung için 2016 yılı gerçekten çok kötü geçti ancak 2017 yılı Samsung için çok güzel başladı ve devam etti. 2017 yılı içinde yeni amiral gemi modelleri olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerini tanıtan ve büyük bir beğeni kazanan Samsung'un merak edilen Note 8 modelinin çıkış tarihi belli oldu.

Bilindiği gibi Samsung geçtiğimiz yıl Note serisinin yeni modeli olan Note 7 tanıtılmış ve büyük ilgi görmüştü. Note 7 modelinin bu kadar çok beğenilmesinin ardından pek çok kullanıcı Note 7 modelini satın almıştı. Sonrasında Note 7 modelinin bataryasında olan sorun nedeniyle patladığı ortaya çıktı.

Note 7 modelinde bu sorunun yaşanmasının ardından Samsung'un Note serisini devam ettirmeyeceği düşünülmüştü. Ancak sonrasında Samsung açıklama yapmış ve Note serisini devam ettireceğini açıklamıştı. Samsung'un Note 8 modelinin nasıl bir tasarımla geleceği merak edilirken sonunda Note 8 modelinin çıkış tarihi belli oldu.

Gelen bilgilere göre Samsung'un Note 8 modeli Ağustos ayında satışa çıkacak. Samsung'un daha öncesinde Eylül ayı günü tanıttığı Note 8 modeli Apple'ın yeni iPhone modellerinin tanıtılması sebebiyle Samsung son Note serisi modellerini daha erken bir tarihte tanıtıyordu. Görünüşe göre Samsung'un bu taktiği Note 8 modelinde de devam edecek. 

samsung note 8 apple iphone
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.