Samsung Galaxy Note 8 Snapdragon 836 İle Uçacak!

Samsung'un merakla beklenen Note serisinin yeni üyesi Samsung Galaxy Note 8'in Snapdragon 836 işlemciyle birlikte geleceği ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Note 8 Snapdragon 836 İle Uçacak!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un merakla beklenen yeni akıllı telefonu Galaxy Note 8 ile ilgili her gün yeni bir bilgi ortaya çıkıyor. Şimdiye kadar pek çok yeri sızdırılan Samsung'un Note serisinin yeni modelinin şimdi de Qualcomm'un daha önce üst seviyeli bir modelde kullanılmamış olan Qualcomm Snapdraogn 835 işlemciyle gelebileceği ortaya çıktı.

Note 7 modeliyle birlikte ağır bir darbe alan Samsung görünüşe göre bu darbeden aldığı yaraları daha bir yıl geçmeden sarmayı başardı. Önümüzdeki günlerde Note 8 modelini kullanıcılarla buluşturacak olan Samsung Note 8 modelinde Snapdragon 836 işlemcisini kullanacak.

samsung-galaxy-note-8-snapdragon-836

Qualcomm'un hali hazırda en güçlü işlemcisi Qualcomm Snadpragon 835 işlemcisi olarak karşımıza çıkıyor. Ancak Samsung Galaxy Note 8 modelinde Qualcomm'un Snapdragon 835 modeli yerine biraz daha gelimiş modeli olan Snapdragon 836 modelini kullanabilir.

Snapdragon 835'e göre pek fazla performans farkı göstermeyen Snapdragon 836 CPU hızı olarak 2.5 GHz hız sunacakken GPU olarak 749 MHz hız sunuyor.

Henüz Samsung ve Qualcomm tarafından doğrulanmayan bu durumun Samsung'un yeni akıllı telefonu Note 8'in tanıtımında netlik kazanması bekleniyor. 

snapdragon samsung samsung galaxy note 8 note 7 note 8 snapdragon 836
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.