Samsung Galaxy Note 8 Modelinin Özellikleri Videoda Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note serisi en son 7 ile büyük sorunlarla gündeme gelmişti. Şimdi ise müthiş özellikleriyle karşımıza çıkan sürpriz Galaxy Note 8 videosu ile gündemden düşmeyecek gibi görünüyor. Şimdiye kadar özelliklerine dair çok sayıda tahmin bizlerle buluşuyordu. Fakat Çin menşei Weibo isimli sosyal ağda 3D Printer ile elde edilen görsel özelliklere uygun prototipi basılarak video tanıtımı yayınlandı.

Samsung Galaxy Note 8 Modelinin Özellikleri Videoda Ortaya Çıktı

İşin daha çarpıcı olan kısmı ise YouTube üzerinden yayınlanan Samsung Galaxy Note 8 tasarım videosunun anında Samsung tarafından telif ihtarıyla kaldırılması oldu. Buradan anlayabileceğimiz üzere sızıntı olarak sunulan tasarım özellikleri birebir olarak gerçeği yansıtıyor olabilir. Karşımıza çıkan videoda dikkat çeken ayrıntılar ise artık serinin bir tablet telefon olarak adlandırılan Phablet modülüne oturduğunu gösteriyor.

Keza Samsung Galaxy Note 8 ekran boyutu olarak 6.3'' ile satışa sunulacak. Tamamıyla çerçevesiz bir ekranla gelecek olmasının haricinde farklı özellikleriyle ön plana çıkmaya hazırlanıyor. Bixby asistan için özel bir tuşa sahip olurken Note 7 ile gelen kalemin biraz daha zarifini Note 8'de göreceğiz.

Arka kamera için çift kamera teknolojisine resmi olarak geçiş yaptığını görmüş olduğunuz Note 8 kaliteli görseller için LED flaş eklemeyi ihmal etmemiş. Görselde dikkat çeken öğe ise flaş ile aynı hizada olan kalp hızı monitörü oluyor.

Selfie kamerasıyla bir arada görünen İris tarayıcısı yine Samsung ile bütünleşen bir özellik olmayı sürdürüyor. Şu sıralar Samsung Galaxy Note 8 ne zaman çıkacak diye sorulan sorulara 2017'nin 3.çeyreği cevabı veriliyor. Fakat iPhone 8 ile aynı dönemde 4.çeyrek başında çıkma ihtimali yine yüksek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.