Samsung Galaxy Note 7'yi Canlı Yayında Tanıtacak!

Samsung, Galaxy Note 7 için tanıtım tarihini 2 Ağustos olarak netleştirdi. Samsung Türkiye'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre 2 Ağustos tarihinde Samsung Türkiye, resmi internet sitesinden canlı olarak tanıtımı yayınlayacak.

Samsung Galaxy Note 7'yi Canlı Yayında Tanıtacak!

Güney Kore'nin teknoloji yuvası, Samsung, yeni ürününü tanıtmak için 2 Ağustos tarihinde açıklama yapacağını resmi internet sitesinden duyurdu. Samsung Türkiye'den yapılan açıklama da canlı yayınlanacak bir tanıtımla birlikte Galaxy modelinin açıklanacağı belirtildi.

Artık herkes tarafından Samsung Galaxy Note 7'nin açıklanacağı dile getirilirken, geri sayımda devam ediyor. Aslında açıklamasında hiç bir ürün ibaresi bulunmamasına rağmen Galaxy ismini kullanmış olmasından ötürü bile akıllı telefon açıklaması yapacağı otomatikmen tahmin edilen Samsung'un bu adımıyla birlikte Note 7 için sinyal verdiği belli oldu. 

Geri sayıma başlayan Samsung, akıllı cihazı için tüm hazırlıklarını tamamladı. Stoklarını da fazlasıyla tamamladığı ve ön satış dahil tüm ihtiyaçlara cevap vermeyi amaçlayan Samsung, Note 7 için tam 25 Milyon adet cihaz üretimini yaptı. Bu sayının üzerinde bir satış hedefleyen Samsung'un 2016 yılının ilk periyodunda 15 Milyon, son periyodunda ise 10 Milyon adet daha telefon üretip daha sonra 2017 yılında gelecek talebe göre üretim konusunda yeniden harekete geçecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.