Samsung Galaxy Note 7 İnternete Sızdı!

Bir teknoloji araştırma portalı Note 7'nin görüntüsünü İnternete sızdırdı. İşte Note 7'ye ait MAbi- Siyah ve Beyaz renkleri bulunan Samsung Galaxy Note Note 7...

Samsung Galaxy Note 7 İnternete Sızdı!
Tüm özellikleri ve detayları tamamlanan ve artık satış için geri sayıma başlanan Samsung'un Note serisi için en büyük reklamını internet dünyası yaptı.
''Note 6 mı yoksa Note 7 mi olacak'' muammasıyla sürekli gündemde kalan Samsung, bu bilmeceyi de sonlandırdı. Samsung Galaxy Note 5 serisinin devamı olacak serisiin adını Note 7 olarak belirleme kararı aldı. Note 6 ismini neden kullanmadan Note 7'ye geçitğiyle ilgili sadece fikir yürütülürken, iddia o ki 2017 Yılı için çıkacak olan serinin ismi o yüzden 7 olarak konmasına karar verdi.
Note 7 için renk seçeneklerinden metal çerçeveye kadar düşünen Samsung, telefonun kasası için gerçek metal renkleri kullanacak. Öte yandan Samsung Galaxy Note 7'nin ilk gerçek görüntüsü de internete yansıdı. Japon bir internet sitesinin sızdırdığı görüntüler SAmsung'un mavi-siyah ve beyaz reklerle geldiğini gösteriyor.
 
 
Samsung Galaxy Note 6 Galaxy Note 6 Özellikleri Samsung Galaxy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.