Samsung, Galaxy Note 7 için Sanal Gerçeklik Gözlüğü (VR) Hazır!

Yakın Zamanda Galaxy Note 7'yi çıkartacak olan Samsung, bu telefonu için aksesuar geliştirdi. Geliştirdiği aksesuar en az Note 7 kadar değerli ve pahalı.

Samsung, Galaxy Note 7 için Sanal Gerçeklik Gözlüğü (VR) Hazır!

Galaxy Note 7 için geri sayıma başlayan Samsung bu sırada yeni teknolojisi için aksesuar hazırlıklarını da bir yandan sürdürüyor. Galaxy Note 7 için VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü'nü hazırlayan Samsung, Note 7 ile birlikte satışa sunacak. 

Samsung S7 ile birlikte başlattığı Sanal Gerçeklik Gözlüğü (VR) çalışmasını daha da geliştiren Samsung, bu kez Note 7 ile birlikte yeni bir VR hazırlığına girdi. Özellikleri ve donanımı kadar fiyatıyla da dikkat çekici bir aksesuar olan Sanal Gerçeklik Gözlüğü'nün en dikkat çekici özelliği suya karşı dayanıklı olacak olması. 
30 dakikalık bir batarya çalışma kapasitesi bulunacak olan Samsung Note 7 için hazırlanan VR, 7.9 mm kalınlığında olacak. 
Sadece 168 Gram ağırlığında olacağı öğrenilen VR, 2K Super AMOLED kavisli bir ekrana sahip olacak.  
Bir çok özelliğiyle ilk modelinden ve hatta yeni piyasaya çıkan ve çıkmaya hazırlanan emsallerinden daha da iyi olacağı artık kesinlik kazanan Samsung Sanal Gerçeklik Gözlüğü VR için belirtilen en taban satış fiyatı 750 dolar olacak ve bazı VR'lar 1000 Dolar'dan satılabilecek. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.