Samsung Galaxy Note 7 İçin S-Pen Yeniliği

Samsung Galaxy Note cihazları için ürettiği S Pen, 7 serisinde bambaşka bir hal alacak. Kullanıcılar için özellikle planlanan bu yeni S Pen hem daha hassas, hem daha duyarlı olacak...

Samsung Galaxy Note 7 İçin S-Pen Yeniliği

Güney Koreli Teknoloji devi Samsung'un geri sayıma başladığı Samsung için yenilikleri saymakla bitmiyor. Ağustos ayı ie birlikte çıkartacağı Galaxy Note 7 için geri sayıma başlayan Samsung, bu cihazını adeta yeniden tasarladı. En son ortaya çıkan özelliğiyse S Pen ismi verilen kalemindeki yenilikler.

Note cihazları için tasarlanan ve kullanıcının kolay not alması için bazı özel değişiklikler yapması için telefona konulan S Pen kalem, Note 2Den bu yana sürekli ufak evrimler geçiriyor. Ancak en büyük değişiklik Samsung Galaxy Note 7'de olacak. Note 7 cihazındaki S Pen ismi verilen kalem, kullanıcının el hareketlerine daha duyarlı ve daha ergonomik bir hal alacak. El hareketlerini daha iyi sezmesi hesaplanan bu kalem aynı zamanda telefon içinde adeta bir yardımcı görevi üstlenecek.

Herşeyden önce daha ince bir uç yapısına sahip olacak olan S Pen, inceliğine rağmen daha fazla sağlamlık ve güçlü bir şekil alacak. Her türlü el hareketinin ve kıvrımların saptanması için planlanan ve düzenlenen yeni S Pen'de, ayrıca kullanıcılar için açıklanmayan daha bir çok yenilik var.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.