Samsung Galaxy Note 7 İçin Belirtilen Tarih 2 Ağustos !

Samsung, Galaxy Note 7 tanıtımı için belirlenen tarih 2 Ağustos oldu. Ağustos ayından itibaren tanıtımı yapılacak ve reklamlarına başlanacak olan yeni telefon için geri sayım devam ediyor.

Samsung Galaxy Note 7  İçin  Belirtilen Tarih 2 Ağustos !

Samsung’un Merak edilen ürünü Galaxy Note 7 Birçok kişinin merakla beklediği Samsung Galaxy Note 7 ile ilgili merak edilenleri araştırdık. 


Teknoloji ile ilgilenenlerin son zamanlarda en çok merak ettiği ürünlerden biri olan Samsung Galaxy Note 7’nin iris tarayıcı özelliğinin olacağı biliniyor. Bugüne kadar yeni çıkacak olan telefonla ilgili çok sayıda söylenti çıksa da bu yeni ürünün iris tarayıcı özelliğinin olacağı artık kesinleşti. 
Bu yeni özellik ile kullanıcılara üst düzey bir güvenlik sisteminin oluşturulması hedefleniyor. Şimdiye kadar çıkan telefonların bir çoğunda parmak izi sistemiyle güvenlik oluşturuluyordu. Samsung , Galaxy Note 7 ürünüyle şimdiye kadar sağlanan güvenlik özelliğine çok daha fazlasını ekleyerek kullanıcılara son derece güvenlikli bir telefon sunacak. 


Galaxy Note 7 ile kullanıcılara son derece özel ve kişisel bir telefon kullanımı sunmaya hazırlanıyor. Daha önce çıkacak bu yeni ürün hakkında pek çok söylenti çıksa da iris tarayıcı özelliğinin yeni üründe mevcut olacağı netleşti. Yeni ürünün bu özelliği Samsung tarafından rapor edildi. 
Yeni ürün Galaxy Note 7 ‘nin bu özelliği şimdiden kullanıcılar tarafından ilgi ile bekleniyor. Bu 
özellik sadece kullanıcıları değil rakip firmaları da heyecanlandırdı. İris tarayıcı özelliği rakip firmalar tarafından da ilgiyle bekleniyor. Bundan sonra bir çok telefon markasında bu yeni iris tarayıcı özelliği olması tahmin ediliyor.

 
Samsung Galaxy Note 7 Note 7 tanıtım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.