Samsung Galaxy J7 Modellerini Android 7.0 Sürümüne Yükseltecek!

Android güncellemelerini cihazlarına en son olarak getiren Samsung tüm Galaxy J modellerini Android 7.0 Nougat sürümüne güncelleyeceğini açıkladı.

Samsung Galaxy J7 Modellerini Android 7.0 Sürümüne Yükseltecek!

Samsung'a yakın kaynaklara göre Samsung hem Galaxy J7 2015 modeline hem de Galaxy J7 2016 modeline Android 7.0 Nougat güncellemesi sunacak.

Samsung'un giriş ve orta segmentinin arasında yer alan Galaxy J7 serisi pek çok kişi tarafından beğenilmişti. Samsung'un Galaxy S serisi ve Galaxy Note serisi haricinde ilgi gören önemli serilerinden birisi olan J7 serisi sahiplerine sevindirici haber geldi.

galaxy-j7-android-7

WiFi sertifikasyonu sırasında ortaya çıkan yeni detaylara göre Samsung'un Galaxy J7 2015 modeli ve Galaxy J7 2016 modellerinin Android 7.0 Nougat işletim sistem sistemleriyle çalıştığı görülüyor. Ortaya çıkan bu bilgilere göre Samsung'un henüz Android 7.0 Nougat güncellemesi almamış olan Galaxy J7 2015 ve Galaxy J7 2016 modelleri kısa bir süre içinde Android 7.0 güncellemesi alacağının bir işareti.

Samsung'un Galaxy J7 2015 modeline Android 7..0 Nougat işletim sistemine yükseltilmesi Samsung'un giriş seviyesinde bir başka modellere de Android 7.0 güncellemesini sunabileceği anlamına gelebilir.

Samsung'un Galaxy J7 serisi için ne zaman Android 7.0 güncellemesi yayınlayacağı bilinmezken kısa bir süre içinde konunun netleşmesi bekleniyor.

 

samsung android android 7 galaxy j7
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.