Samsung Galaxy J5 2017 İçin Yeni İddialar

Galaxy J5 2017 akıllı telefonları için ön sipariş iddiaları gelmeye başladı. Yeni seri Galaxy J5 2017 telefonların ön sipariş iddiaları ne kadar gerçek?

Samsung Galaxy J5 2017 İçin Yeni İddialar

Şimdilerde ikinci amiral gemisi serisi olarak piyasaya çıkması beklenen Note 8 akıllı telefonları için hazırlıklarına devam eden Samsung’un, bir yandan da orta segment üyeleri olan Galaxy J serilerinin yeni versiyonları üzerinde çalışmalara başladığı biliniyor. Kısa süre sonra Galaxy J5 2017 ve Galaxy J7 2017 serilerini tanıtması beklenen markanın akıllı telefonlarını henüz tanıtıma çıkarmadan önce yeni bir iddia ile gündeme geldiğini gördük. Henüz tanıtımı bile yapılmayan yeni seri akıllı telefonları olan Galaxy J5 2017 serisinin şimdilerde ön siparişlerinin açılmaya başladığı belirtiliyor. Yeni seri akıllı telefonların sadece ön siparişlerinin açılması değil bir yandan da özelliklerinin ortaya çıktığı belirtiliyor.

Galaxy J5 2017 Ön Sipariş İddiaları Gerçek Mi?

Doğrudan Samsung tarafından konu hakkında yapılmış hiçbir açıklama bulunmuyor. Galaxy J5 2017 modeli için yabancı sitelerde ön siparişlerin açıldığının görülmesi bile yeni telefonların iddialarının güçlenmesine neden oldu. Galaxy J5 2017 akıllı telefonlarının ne gibi özellikleri olacağı ve ön siparişlerinin gerçek olup olmadığı ise Samsung’un yapacağı resmi açıklamayla beraber ortaya çıkacak. Bunun için telefonların tanıtımını beklemekten başka çare yok. Tanıtımın ne zaman yapılacağı ise merak konusu.

galaxy j5 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.