Samsung Galaxy Feel Akıllı Telefon Modeli Resmi Olarak Tanıtıldı

Galaxy Feel akıllı telefonları orta segmentin yeni gözdesi olmaya geliyor. En başarılı Samsung serilerinden biri olması beklenen Galaxy Feel serisinin tüm özellikleri haberimizde.

Samsung Galaxy Feel Akıllı Telefon Modeli Resmi Olarak Tanıtıldı

Samsung’un yeni seri akıllı telefonları bir bir tanıtılmaya devam ediyor. Galaxy S8 serisinden sonrada hem orta segment hem de giriş seviyesi akıllı telefonlar için yeni modeller yayınlamaya devam eden markanın son olarak ise Galaxy Feel akıllı telefonlarını tanıttığını gördük. Standart Samsung serilerinden biraz daha farklı bir yapıya sahip olan akıllı telefonun tanıtılmasıyla beraber de merak edilen hemen her özelliği ortaya çıktı. Telefonların öncelikle tasarımlarının farklı bir yapıda olduğu görüldü. Peki Galaxy Feel daha başka ne gibi özelliklere sahip? Telefonların tüm detayları neler?

Galaxy Feel Tüm Özellikleri

Yeni seri akıllı telefonların orta segment özelliklere sahip olduğunu söylemek gerekiyor. İlk olarak daha mini bir ekran ile gelen serinin 4.7 inç ekran boyutu bulunuyor. 4.7 inç ekran boyutuna ek olarak HD ekran çözünürlüğü sunan markanın işlemci kısmında ise 1.6 GHz 8 çekirdek işlemci kullanılmış durumda. Orta segment özelliklerini gördüğümüz telefonun RAM bellek kısmında da 3 GB seçimi yapılmış.

3000 mAh batarya ve Android 7.0 işletim sistemine sahip olan telefonların tüm bu özellikleriyle beraber çıkış tarihi ise 15 Haziran olarak gösterildi. Galaxy Feel akıllı telefonlarının çıkış yapacağı bölge için henüz açıklama yapılmazken modelin orta sınıf için çok daha uygun bütçelerle iyi bir telefon almak isteyen kullanıcılara hitap edeceği belirtiliyor.  

Galaxy Feel Galaxy Feel özellikler Galaxy Feel fiyatı Galaxy Feel tanıtımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.