Samsung Galaxy C10 İçin İlk Görüntüler

Galaxy C10 akıllı telefonları için yeni görseller yayınlandı. Yayınlanan yeni görseller Galaxy C10 akıllı telefonları hakkında nasıl detayları ortaya koyuyor?

Samsung Galaxy C10 İçin İlk Görüntüler

Samsung’un en başarılı akıllı telefonları olmasa da çift kameralı akıllı telefonlara geçiş modeli için ilk seri olacağı belirtilen Galaxy C10 akıllı telefonları için sürekli yeni detaylar paylaşılmaya devam ediyor. Son olarak yeni seri akıllı telefonların sistemsel özelliklerinin nasıl olacağı konusunda belli başlı detaylar paylaşılmıştı. Şimdi ise yeni seri akıllı telefonlara ait olduğu iddia edilen yeni bir görüntü daha yayınlandı. Yayınlanan görüntüye bakacak olursak Galaxy C10 akıllı telefonlarının gerçekten çift kamera ile geleceği görülüyor.

Galaxy C10 Nasıl Bir Kamera Düzeni Var?

Anten çizgileri olarak adlandırılan bölgelerden başlayan çizgilerle göze çarpan tasarımda çizgilerin tam orta kısmında ise kamera bölümü öne çıkıyor. Kameraların ise anten çizgilerinin birleştiği orta noktada bulunduğu görülüyor.

Üst üste sıralanmış olan çift kamera kullanımına geçtiği belirtilen Galaxy C10 akıllı telefonlarının yayınlanan son görsellerinde başka bir detay ise dikkat çekmiyor. Yeni seri akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı konusunda da bilgiler verilmese de telefonların çıkışının çok gecikmeyeceği ve kısa süre sonra tanıtılacağı belirtiliyor. Bakalım Galaxy C10 akıllı telefonlarında daha ne gibi detaylar dikkat çekecek.     

Galaxy C10 Galaxy C10 görsel Galaxy C10 özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.