Samsung Galaxy A8'in Güncellemesi Hazır!

Samsung markasının yeni ürünlerinden Galaxy A serisinin 2015 üyesi Galaxy A8 için 6.0.1 Marshmallow güncellemesini kullanıcıları için hazırladı. Marshmallow 6.0.1 güncellemesinin detayları için haberimizin içeriğini okuyabilirsiniz.

Samsung Galaxy A8'in Güncellemesi  Hazır!

Samsung'un 2015 yılının Temmuz ayında kullanıcıları için çıkarttığı A8 Serisinin eksikleri giderilmeye başlandı. Güvenlik ve pil ömrü konusunda sürekli hata raporları alan Samsung'un 6.0 Marshmallow işletim sistemi, bu sorunları gidermek için yni bir güncelleme yayınladı. 

6.0.1 Marshmallow güncellemesi telefonun gereksiz ve aşırı ısınma sorunlarını ortadan kaldırıyor. Ayrıca hızlı tükendiği söylenen pil ömrü konusunda da yeniliklere giden Android İşletim sistemi, güvenlikle ilgili de bazı açıkları kapattı.

Yapılan güncellemeyle birlikte daha seri olduğu söylenen uygulama Samsung Galaxy A8 telefonlar için yayınlandı. Telefonun Ayarlar bölümünden yapılacak olan güncelleme sonrasında daha da kullanışlı olan A8 telefon, 5.7 İnç ekranı nedeniyle şarj sorunu ve hızlı ısınma problemleriyle karşı karşıya kalıyordu. Artık bu sorunlar yapılacak olan güncellemeyle birlikte en azından ortadan kalkacak.

Samsung Marshmallow Galaxy A8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.