Samsung Fiyatları Aşağı Çekti

Samsung Gay S7'ye daha ucuza saip olmanızı gerçekleştirecek bir uygulama başlatacak.Samsung amiral gemisi telefon fiyatlarının çok yüksek olduğunu düşenenler için yeni br program başlatıyor.

Samsung Fiyatları Aşağı Çekti

Retuers'in konuştuklarına göre Samsung maliyeti düşürmek için yenilenmiş Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'yi daha uygun fiyatlardan satışa sunmaya hazırlanıyor. Burada yenilenmiş telefon,sorunlu iadesi gerçekleşmiş ancak yeni haline kavuşmuş telefonlardan bahsediliyor.
Bloomberg ve Reuters’a göre Samsung'un zor zamanlarından dolayı ürünlere olan talebi karşılayamamasından kaynaklanıyor.Üretici firma tarafından yenilenmiş telefonların yenisinden ayırt edilemeyeceği belirtiliyor. Güney Kore ve ABD'de bir senelik geri dönüşüm programmı içerisinde bir çok program geri iade edilecek ve program yolu ile saılacak bolca telefon olacak.İndirim seviyesi ve programın hangi ülkelerde geçerli olacağı şimdilik bilinmemekle birlikte 2017'degeçerli hale gelmesi bekleniyor.
Galaxy S7 Özellikleri
Galaxy S7 işlemcisi 2.6 GHz hızında çalışan Exynos 8890 yonga seti oldu. Dahili soğutma sistemi ile cihazın ısınmasının önüne geçiliyor.Yeni eklenen oyun başlatıcısı kullanıcıların pil tüketimini yönetmesine olanak sağlıyor.Bunlara ek olarak kullanıcıların oyun deneyimlerini kaydedebiliyor,grafik biriminde ise Mali-T880 MP12 tercih kullanılıyor. Vulkan sayesinde Galaxy S7 oyun grafikleri konsol kalitesinde olacak.Galaxy S7 işlemcisi Galaxy S6 işlemcisine göre %30.4 daha hızlı. Grafik birimine gelince ise S6'ya göre %63.9 daha performanslı çalışıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.