Samsung Çift Ekrana Sahip Kapaklı Telefon Üzerinde Çalışıyor

Güney Kore asıllı teknoloji devlerinden biri olan Samsung şirketinin yeni bir tane telefonu daha TENAA açıkları içerisinde onayını aldı.

Samsung Çift Ekrana Sahip Kapaklı Telefon Üzerinde Çalışıyor

Güney Kore asıllı teknoloji devlerinden biri olan Samsung şirketinin yeni bir  tane telefonu daha TENAA açıkları içerisinde onayını aldı.

Samsung şirketinin SM-G9298 model numaralı telefonu 2 tane ekran kullanmakta. Kapağa sahip olan bu telefonun  ise tam olarak ne zaman çıkacak olduğu bilinmiyor olsa bile bugün TENAA'dan onayını almış oldu. Yeni olan bu amiral gemisi akıllı telefonu için çok fazla odaklanmış olan Samsung şirketi, açıkça görülüyor ki yenilikler aramakta. Aslında artık akıllı telefonlardan bizlerde çok değişik birşeyleri görmeyi istiyoruz. Samsung şirketi ise, rakiplerine bakılırsa çok daha yenilikçi bir şeyleri yapmayı istiyor.

Bugün içerisinde onay aldığı açıklanan SM-G9298 numarasına sahip modelindeki Samsung telefon TENAA içerisinde listelendi. Söz konusu  olan bu telefondaki en büyük özellik ise çift ekrana sahip olması. Eğer takip etmekte iseniz bilmektesinizdir LG şirketi ile Meiuzu şirketi de arka kapağında ekran bulunan telefonlar üstünde çalışmakta. Fakat Samsung şirketinin kapaklı bir tane telefon üstünde çalıştığını görmekteyiz.

Bununla beraber, bunun halen resmi bir şekilde başlatılmamış bir cihaz olarak bilinmesine karşın şimdiye kadar fark edilmemiş bir model değil. Asıl olarak Samsung  şirketine ait olan SM-G9298, FCC ile birlikte TENAA ve  de hatta sızdırılmış durumdaki görüntü formunda olmak üzre pek çok defa görülmekte. Özellikle de TENAA'nın listesi, bir dizi spesifikasyonu da teyit etmiş olduğundan dolayı bilgi verici olduğu kanıtlanmış bir liste olduğu biliniyor. Sonuçta önceki sızıntılardan dolayı, Samsung SM-G9298 modelinin hakkında daha fazla bilgi edinebilmek amacı ile çok az  bir şey kalmış oldu.

samsung tenaa sm-g9298
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.