Samsung Always on Display Uygulaması Çıktı

Always on Display sistemi için yeni bir uygulama yayınlandı. Samsung tarafından yayınlanan Always on Display uygulamasının Google Play üzerinden yayınlanmasıyla beraber markanın yeni planları da ortaya çıktı. İşte detaylar.

Samsung Always on Display Uygulaması Çıktı

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ akıllı telefonlarıyla beraber Samsung’un akıllı telefon teknolojilerinde bazı değişiklikler yaptığını görüyoruz. Samsung’un bu şekilde değiştirdiği teknolojilerinden birisi Always on Display özelliği. Bir önceki seri olan Galaxy S7 akıllı telefonlarında da yer verilen Always on Display özelliğinin yeni serilerde biraz daha işlevsel hale geldiğini de söylemek gerekiyor.

Her zaman açık ekran sistemi olarak bilinen Always on Display sisteminde mini değişiklikler yapılmış olsa da Samsung bu özellik için en büyük farkı geçtiğimiz günlerde duyurdu. Teknoloji devi tarafından yapılan duyuruyla beraber Always on Display özelliğinin bir uygulama olarak Google Play Store üzerinden yayınlandığı açıklandı.

Always on Display Uygulaması Yayınlandı

Google Play Store üzerinden Samsung tarafından yayınlanan yeni uygulamayla beraber nelerin değişeceği konusunda da bilgiler verildi. Öncelikle bu uygulamanın sadece Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modeli için yayınlandığını belirtelim. Başka bir cihazdan uygulamayı indirmeniz mümkün değil. Always on Display uygulamasının yayınlanmasının nedeni ise Samsung’un her zaman açık ekran sisteminde yayınlayacağı güncelleştirmeleri kullanıcılara anında ulaştırmak istemesi.

Sadece bu da değil. Bunun dışında sadece her zaman açık ekran için yayınlanacak olan güncellemelerin de uygulama güncellemesi olarak yayınlanması için böyle bir yola başvurulduğu belirtiliyor. Uygulamanın tam olarak nasıl özellikler kazanacağı ise belli değil.    

always on display uygulaması galaxy s8 her zaman açık ekran always on display
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.