Samsung, 25 Milyon Adet Galaxy Note 7 Üretecek

Samsung, 2 Ağustos'ta açıklayacağı Note 7 için Toplam 25 Milyon, ilk satışta 15 milyon, sonraki satışta 10 milyon da olmak üzere telefon üretme kararı aldı.

Samsung, 25 Milyon Adet Galaxy Note 7 Üretecek

Samsung, Galaxy serisinin son üyesi olacak Note 7 için iddialı bir girş yapma kararı aldı. Güney Koreli teknoloji devi, yeni amiral gemisi için 2016 yılında 25 Milyon Galaxy Note 7 telefon üretecek.

Note 2 ile piyasaya farklı bir giriş yapan ardından Note 3 ve Note 4'ü birer yıl aralıklarla kullanıcılarına sunan Samsung, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Galaxy Note 5 için tam 15 milyon telefon üretmiş ve bunun 8 Milyondan fazlasını satmıştı. 20'den fazla ülkede satışa çıkan Samsung Galaxy Note 5 için yapılan üretim, Note 7 ile tam bir çığır açacak.

Samsung bu serisi için ilk satış için 15 Milyon, ikinci satış dilimi içinde 10 Mliyon telefon üretmeyi amaçlıyor. Tüm bu telefonları 2016 yılı için üretip piyasaya sürme amacında olan Samsung, talebe göre 2017 yılında da bir kaç milyon Note 7 üretimi yapmayı planları içerisine dahil etti. 

Bilindiği üzere 2 Ağustos'ta Samsung'un kendi resmi internet sitesinde tanıtımı yapılıp önce ön satış ardından da Çin, Rusya, Hindistan ve Güney Kore gibi ülkelerde piyasaya sürülüp akabinde Amerika ve Avrupa'ya sunulacak olan telefonun satışı fiyatının ise Bin 250 Dolar, Türkiye satış fiyatının ise 4 Bin TL civarında olması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.