Samsun Şirketi Galaxy X Modelini Duyurdu

Günler geçmiyor ki yeni bir tane Samsung markalı akıllı telefon haberi ile daha karşınıza çıkmamış olalım. Bugün ortaya çıkmış olan ve Galaxy X ismini taşıyan yeni bir tane akıllı telefon ise, emsallerinden fazlası ile farklı bir takım özelliğe sahip durumda.

Samsun Şirketi Galaxy X Modelini Duyurdu

Günler geçmiyor ki yeni bir tane Samsung markalı akıllı telefon haberi ile daha karşınıza çıkmamış olalım. Bugün ortaya çıkmış olan ve Galaxy X ismini taşıyan yeni bir tane akıllı telefon ise, emsallerinden fazlası ile farklı bir  takım özelliğe sahip durumda.

Daha öncesinde Lenovo ile Samsung gibi firmalar etkinlikleri kapsamında pek çok değişik katlanabilir ekrana sahip olan akıllı telefon ''prototip''lerini göstermiş olsalar bile, yeni ortaya çıkmış olan Galaxy X modeli seri üretime yakın bir zamanda başlanacak ve de  satışa sunulacağı belirtilen ''ilk'' katlanabilir ekrana sahip akıllı telefon olarak gelecek.

Çünkü daha öncesinde Bluetooth sertifikası almış olduğu ortaya çıkan bu yeni Galaxy X modeli, bugün ise Güney Kore içerisinde ülkenin Ulusal Radyo Ajansının tarafından resmen onaylandı. Samsung şirketinin en üst düzeyde yer alan cep telefonu yöneticilerinden Koh Dong-jin tarafından onaylanmış olan bu yeni akıllı telefon ise, tam anlamı ile Apple iPhone X modeline rakip şeklinde piyasaya sürülmüş olacak.

Görünüşe bakılır ise Samsung  şirketi gecikmeli bir şekilde de olsa iPhone X modeli ile yüksek en boy oranına sahip tam ekranlı bir akıllı telefon trendini yakalamış olan Apple şirketine karşı, adeta bir gövde gösterisi yapar gibi Galaxy X ismini taşıyan katlanabilir ekrana sahip akıllı telefon ile çıkmış olacak. Cihazın bu hız ile giderse 2017 senesinin sonlarına doğru tanıtılacak olması beklenmekte.

samsung galaxy x iphone x
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.