Rockstar Şirketinin Bir Efsanesi Daha Geriye Geliyor

Take-Two Interactive şirketinin bünyesine bağlı bulunan Rockstar Games'in, 2011 yılı içerisinde önce Sony PlayStation 3 konsolu ve Microsoft Xbox 360 konsolu için, daha sonrasında da PC için piyasaya sunmuş olduğu L.A. Noire oyunu, yeni nesil çıkan konsollar için de resmi olarak duyuruldu.

Rockstar Şirketinin Bir Efsanesi Daha Geriye Geliyor

Take-Two Interactive şirketinin  bünyesine bağlı bulunan Rockstar Games'in, 2011 yılı içerisinde önce Sony PlayStation 3  konsolu ve Microsoft Xbox 360 konsolu için, daha sonrasında da PC için piyasaya sunmuş olduğu L.A. Noire oyunu, yeni nesil çıkan konsollar için de resmi olarak duyuruldu.

L.A. Noire oyunu, 14 Kasım 2017 tarihi içerisinde Sony PlayStation 4 konsolu ile birlikte Microsoft Xbox One konsolu, HTC Vive konsolu ve de  Nintendo Switch konsolu için tekrardan piyasadaki yerini almış olacak. L.A. Noire oyunu, Sony PlayStation 4  konsolu ve  de Microsoft Xbox One konsolunda 1080p bir çözünürlükte yani  tam olarak Full HD şekilde karşımıza çıkmış olacak.

Oyunun ayrıca Sony PlayStation 4 Pro modeli ve de  Microsoft Xbox One X modelinde ise 4K desteği yer alacak.

Bütün bunların yanında oyun, yeni nesildeki konsolların tamamın geliştirilmiş bir ışıklandırma ve su ile birlikt  bulutlar, yenilenen sinematik kameralaran açıları ve  4K'yla beraber Full HD düzeyindeki dokular ve videolarda gerçekleştirilen düzenlemeler gibi pek çok yeniliklerle karşımıza çıkıyor.

L.A. Noire oyunu, Nintendo Switch konsolunda Joy-Con modu, jest tabanına sahip kontroller, HD rumble, omuz hizasındaki kamera açısı ve de dokunmatik ekran kontrolleri gibi çeşitli özelliklere de sahip olarak gelecek. 

HTC Vive konsolunda ise L.A. Noire: The VR Case Files şeklinde gelmiş olan yeni modda, sanal bir gerçeklik deneyimine özel bir şekilde tekrardan kurulan orijinal oyunda yer alan 7 tane dava yer alacak.

Team Bondi şirketinin tarafından geliştirilmiş olan ve Rockstar Games şirketinin tarafından dağıtımı yapılan L.A. Noire oyunu, şu anda PC ile birlikte Sony PlayStation 3 konsolu ve Microsoft Xbox 360 konsolu için oynanılabilir bir halde. Dijital veyahut kutulu bir şekilde pek çok yerden bu oyunu satın alabiliyorsunuz.. 

rockstar games take-two interactive l.a. noire
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.