Rockstar Games Yeni Bir Duyurumu Yapacak?

Oyun dünyası içerisindeki en köklü ve de en popüler şirketlerden biri olarak öne çıkan Rockstar Games şirketi bir duyuru hazırlığıyla beraber karşımızda.

Rockstar Games Yeni Bir Duyurumu Yapacak?

 

Oyun dünyası içerisindeki en köklü ve  de en popüler şirketlerden biri olarak öne çıkan Rockstar Games şirketi bir duyuru hazırlığıyla beraber karşımızda. Facebook üstünde paylaşmış oldukları fotoğraf, takipçilerini de büyük bir beklentinin içine sokmuş oldu.

Sonbahar aylarının aslında oyuncular için  çok özel bir önemi bulunmaktadır. En yeni  olan oyunların çıkışı ve de duyuruların çok büyük bir bölümü Eylül ile birlikte Ekim ve  de Kasım aylarında yapılmaktadır. Bu sebeple de Rockstar Games şirketinin tarafında en ufak görülen bir hareketlilik hemen kar topu etkisi yaratmış oluyor.

Bugün paylaşmış oldukları görsel de aynı olarak hayranlar tarafından çok büyük bir merak ile karşılandı. .
Pekala, bu yayımlanmış olan görsel tam olarak ne anlama gelmekte? Renkler aslında bir Red Dead Redemption 2 oyunu duyurusu olabileceğini doğrular iken, duyurunun içeriği ile ilgili olarak şimdilik yalnızca bir teori üretebilmekteyiz. 

28 Eylül tarihi içerisinde, Türkiye saatiyle 18:00'da Rockstar Games şirketi çok büyük bir ihtimal ile bir tane fragmanın eşliğinde Red Dead Redemption 2 oyununun ne zaman çıkış yapacak olduğunu açıklayacak. Geçmiş olduğumuz sene gerçekleştirilen duyuru esnasında oyunun çıkışı da 2017 senesinin Sonbahar'ı şeklinde görünürken, bu tarih daha sonra 2018 senesinin başlarına kadar ertelenmişti.

Bakalım 28 Eylül tarihi içerisinde tam olarak neler duyurulmuş olacak?

rockstar games red dead redemption 2 rockstar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.